Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

ELEKTRONINĖS CIGARETĖS KŪDIKIAMS

e-Cigaretės yra produktas pritaikytas vaikams. Jei tabako gaminių pardavimas ribojamas, e-Cigaretėms ribojimai gerokai mažesni. Patrauklus, spalvingas suaugusių žaisliukas, kurį, anot televizijos reklamos, galima vartoti net supant mažylį ant kelių yra ‘puiki pradžia’ ateities klientui. Spalvotas dūmas, karamelinis ar šokoladinis skonis, viskas yra paruošta mažiesiems vartotojams, kad nikotino pristatymas būtų kuo sklandesnis …beje itin išrankiem, e-Cigaretės gali pasiūlyti net dūmą be nikotino. Beje, netgi įstatymas nedraudžia vaikams rūkyti elektroninių cigarečių, tiesiog be 18 metų sunkiau jas pačiam nusipirkti.

Vienos didžiausių e-cigarečių kompanijos vadovas teigė, kad įmantrūs skoniai naudojami ‘kad pritraukti vaikus’. Vėliau, kompanija pristato naujus ‘Butter crumble’, ‘SKITTLES’ ir ‘Berry Bubble gum’ skonius, teigdami, kad nauji skoniai yra labai svarbūs vartotojams … Taigi kokio amžiaus šie vartotojai?

Tačiau tabako gamintojai pradėjo taikyti į kur kas mažesniu vartotojus, t.y. nuo 9 mėnesių.

Taip teigia žaislinių elektroninių cigarečių gamintojai. Beje, vaikiškos cigaretes nėra naujiena. Camel rūkė Kenas ir Barbė, Matel produktas

 

Sužinokite daugiau apie elektronines cigaretes

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

three × two =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą