Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

6 faktai, kurių jums nepasakys e-Cigarečių pardavėjai

E- cigaretes rūkyti sveikiau

Žinoma, tačiau niekas nepatvirtins, kad e-cigaretės negali jūsų nužudyti. Kai kalbame apie ‘sveikesnį’ rūkymą, lygiai tuo pačiu lozungu vadovavosi tradicinių cigarečių pardavėjai septintame dešimtmetyje uždėdami ant cigaretes filtrą, o devintame – išrasdami ‘lengvas’ cigaretes. Pasekmes mes puikiai žinome – paradoksalu, nors rūkymas tampa vis sveikesnis, nuo jo mirštama vis dažniau.

E-Cigaretės nepadeda mesti rūkyti. Jums tik taip atrodo

Kiekvienas rūkorius desperatiškai galvoja apie metimą rūkyti. E-cigaretės padeda įsivaizduoti, kad nikotino pristatymo sistemos pakeitimas – gera pradžia metant rūkyti. Neapsigaukime, didžioji dauguma nikotino pakaitalų užtikrina labai mažą sėkmę metant rūkyti. Prisiminkite paprasčiausią ekonominę logiką, cigarečių gamintojų tikslas, kad klientas rūkytų, o ne mestu – vien dėl to kalbos apie e-cigarečių pagalbą metant – mitas.

E-Cigaretes vėl galima  reklamuoti

Mes žinome, kad įprastų cigarečių reklama uždrausta, siekiant apsaugoti vartotoją. Tačiau e-Cigaretės reklamuojamos visais kanalais ir visoms amžiaus grupėms. Ar tai ne būdas, grąžinti rūkymo propagandą atgal? Šiuo metu reklamuojama virš 250 e-Cigarečių rūšių. Daugiausiai e-Cigarečių prekiaujama internete. Jų gamintojai, niekam nežinomos Kinijos kompanijos, kuriuos produkcijos platintojai neprisiima absoliučiai jokios atsakomybės.

Vaikai jas mėgsta

e-Cigaretės yra produktas, puikiai pritaikytas vaikams. Jei tabako gaminių pardavimas ribojamas, e-Cigaretėms ribojimai gerokai mažesni. Patrauklus, spalvingas suaugusių žaisliukas, kurį, anot televizijos reklamos, galima vartoti net supant mažylį ant kelių yra ‘puiki pradžia’ ateities klientui. Spalvotas dūmas, karamelinis ar šokoladinis skonis, viskas yra paruošta mažiesiems vartotojams, kad nikotino pristatymas būtų kuo sklandesnis …beje itin išrankiem, e-Cigaretės gali pasiūlyti net dūmą be nikotino. Beje, netgi įstatymas nedraudžia vaikams rūkyti elektroninių cigarečių, tiesiog be 18 metų sunkiau jas pačiam nusipirkti.

Vienos didžiausių e-cigarečių kompanijos vadovas teigė, kad įmantrūs skoniai naudojami ‘kad pritraukti vaikus’. Vėliau, kompanija pristato naujus ‘Butter crumble’, ‘SKITTLES’ ir ‘Berry Bubble gum’ skonius, teigdami, kad nauji skoniai yra labai svarbūs vartotojams … Taigi kokio amžiaus šie vartotojai?

vaikamselektronines-cigaretes

Jau galima rasti el. cigarečių skirtų ne tik vaikams, bet ir kūdikiams.

2016 Rugsėjo 1 dieną galima buvo stebėti ‘naujokų’ rūkymo ypatumus. Įprastų – dūminių cigarečių rūkoriai slepiasi ar rūko atokiau nuo mokyklų, o elektroninių traukia ir pučia milžiniškus garų debesis prie pat mokyklos durų. Deja, platinti vaikų nuotraukas Lietuvoje draudžiama, tad tėvams gerai būtų patiems apsilankyti prie mokymo įstaigų.

E-Cigaretės grąžino rūkymą į namus … o taip pat lėktuvus**

… ir restoranus, bibliotekas ir Kauno laisvės Alėją. Ką tik įveiktos kliūtys rūkyti baruose ir maitinimo įstaigose. Apie pasyvaus e-Cigarečių rūkymo žalą negalime kalbėti, nes ji nėra  įrodyta. Ir greičiausiai prireiks keliasdešimt milijonų gyvybių, kad skaičių imtis būtų pakankama apie tai kalbėti kaip apie rimtą problemą.

E-‘žolė’ ir e-heroinas

Tik laiko klausimas, kada vietoj narkotikams rūkyti skirtos pypkutės galima bus naudoti tą pačią e-Cigaretę, užtaisyta kartridžu su ‘laimės serumu’. Tik šį kartą viskas vyks civilizuočiau, švariau ir greičiausiai … bus dar saugiau mūsų ir mūsų vaikų sveikatai, kuria mes taip stipriai rūpinamės XXI amžiuje

 

Daugiau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

four × three =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą