Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

Apie metodą

Dėmesio: Allen Carr’s centras Lietuvoje sustabdė veiklą

Dėl pagalbos metant rūkyti teirautis info@mestirukyti.lt ir būsite nukreipti į artimiausią kliniką

 

Lengvas būdas mesti rūkytiLengva tapti nerūkančiu, kai nebelieka potraukio rūkyti.

Allen Carr’s Easyway siūlomas metodas iki šiol yra kone vienintelis, kuris suteikia galimybę atsikratyti poreikio bei noro rūkyti visam laikui, praktiškai nereikalaudamas valios pastangų ir jėgų kovoti su savimi. Procesas yra lengvas dėl to, kad yra paprastas ir prieinamas visiems norintiems, įkvepiantis ir smagus. Naudojantis šiuo metodu nekonfliktuojama nei su savimi, nei su aplinkiniais.

Pirmiausia šis metodas padeda susidaryti teisingą požiūrį į rūkymą, o vėliau, vadovaujantis paprastais nurodymais, pasiekti norimą rezultatą. Teisingai vykdant instrukcijas fizinės atpratimo nuo nikotino kančios tuomet yra praktiškai nepastebimos!

Metodas veikia priešingai “valios” metodui. Mes nesikoncentruojame į priežastis, dėl kurių rūkantysis turėtų nerūkyti: pinigai, pavojus sveikatai, priklausomybė, gėda ir t. t. Rūkaliai jas ir patys kuo puikiausiai žino. Mes susitelkiame ties tuo, kodėl jie ir toliau rūko nepaisydami įvairių nepatogumų.

Rūkalius prikaustytus laiko ne kas kita, o baimė. Baimė, kad be cigarečių jie nebegalės mėgautis gyvenimu ir laisvalaikiu, kovoti su stresu, susikaupti ar atsipalaiduoti. Baimė, kad norėdami išsilaisvinti jie turės išgyventi sunkų ir varginantį periodą, kad nikotino poreikis niekuomet visiškai nepranyks ir be cigarečių jie nuolatos jausis varganai!

Easyway metodo pagalba rūkaliai atsikrato priklausomybės praktiškai be streso ir mėgaudamiesi, kad pagaliau pasiekė tai, apie ką taip seniai svajojo….tapo laisvi!

Alleno Carr’s Easyway metodika yra tokia efektyvi, kad privatiems klientams mielai suteikiame pinigų gražinimo garantiją. Alenas Karas sukūrė metodą, padedantį žmonėms mesti rūkyti 1983 metais. Nuo tada organizacija paplito pasaulyje ir dabar jau dirba daugiau nei 50 šalių. Alenas Karas daugumoje šalių pripažintas, kaip geriausias ekspertas metimo rūkyti srityje ir tokia reputacija buvo užtarnauta paprasčiausiai dėl to, kad metodas veikia.

Kiek mums žinoma, esame vienintelė organizacija, kuri siūlo pinigų grąžinimo garantiją, jei nepavyksta padėti mesti rūkyti. Tai įmanoma, nes Allen Carr’s Easyway metodo sėkmės lygis yra virš 90%, atsižvelgiant į pinigų grąžinimo garantiją.

Jei nuoširdžiai norite mesti rūkyti, mes padėsime ne tik tai padaryti, bet ir padaryti tai palyginti lengvai. Jei seksite instrukcijas, Jūs ne tik tapsite nerūkančiu, bet ir pastebėsite, kad metimo simptomai bus beveik nepastebimi ir neskausmingi. Ir, žinoma, svarbiausia – Jūs visai nepasiilgsite rūkymo. Daugumai rūkančių pakanka tik vienos sesijos, kad tapti laimingais nerūkančiais. Tačiau tam tikrais atvejais, reikalinga daugiau nei viena sesija. Papildomos dvi sesijos nieko nekainuoja.

 

 

STANDARTINĖS GARANTIJOS SĄLYGOS PRIVATIEMS KLIENTAMS

Jei trijų mėnesių laikotarpyje, nuo pirmosios sesijos datos Jūs vis dar rūkote ir nusprendėte nemesti, Jums bus sugrąžinta suma už seminarą be išskaičiavimų. Jūsų žodinis ir raštiškas pareiškimas bus priimti pasitikint Jumis. Tačiau mes prašysime Jūsų būti nuoširdžiais, dėl savo apsisprendimo nemesti.

Garantija negalioja jei pažeidžiama viena iš šių sąlygų:

1.Jūs neatvykstate, atidedate ar nesudalyvaujate pilnai vienoje iš sesijų, arba atvykstate 15 minučių pavėlavę.

2.Jūs nesudalyvaujate bent dviejose nemokamose pagalbinėse sesijose per 3 mėnesius nuo pirmos sesijos datos (antra ir trečia sesijos nėra pirmosios pakartojimas ir trunka dvi arba dvi su puse valandos kiekviena).  Pagalbinės sesijos vyksta suderintomis datomis

Jei metėte rūkyti trims mėnesiams arba ilgiau, bet pradėjote vėl, jūs galite lankytis papildomose sesijose už pusę kainos. Tačiau, nesudalyvavus pirmojoje sesijoje per 12 mėnesių, vėl bus taikomas pilnas mokestis.