Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

Apie tabaką … ir Coca Cola

JAV aktyvistų grupės PRAXIS vardu Coca-Cola buvo iškelta byla, kurios priežastis yra gėrimų milžinės reklamos taktikos lyginimas su tabako pramonės taktika praeityje. Kai neva buvo minimizuojamas neigiamas poveikis sveikatai mažinant žalingų produktų koncentracija galutiniame produkte ir darant produktą labiau patrauklų vaikams.
Nekomercinis Praxis projektas siekia sustabdyti Coca Cola ir Vašingtone įsikūrusią Amerikos gėrimai asociaciją nuo apgaulingos saldžių gėrimų reklamos skleidimo, ypač vaikams. Ir atskleisti tyrimų duomenis dėl poveikio vartotojų sveikatai. Tyrimai susiję su nutukimu dėl saldžių gėrimų, dėl 2 tipo cukrinio diabeto ir širdies bei kraujagyslių ligų.
Ieškinyje teigiama: „Nuo 1950-ųjų iki 1990-ųjų pabaigos, saldžių gėrimų gamintojai užsiima sudėtinga dezinformacijos kampanija, kokią naudojo tabako pramonė“
„Kaip ir tabako pramonėje,Coca Cola turi papildyti savo klientų gretas ir bando įtraukti jaunimą“, teigė Praxis savo skunde, pateiktame federaliniame teisme Oklende, Kalifornija.
Coca Cola atstovas teigia, kad gaminiai turi etiketes teikiančias kalorijų informaciją ir tokiu būdu kaltinimus atmeta. „Mes vertiname savo vartotojus ir jų sveikatą labai rimtai“, sakė jis.
Panašius teiginius teigė ir tabako gamintojai, neva apeliuodami į vartotojų visišką informavimą apie dervas, bei nikotino kiekį, bei galimas rūkymo pasekmes.
Šalt. Bloomeberg Praxis v Coca Cola Co, 17-CV-00016 Oklandas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eleven + eight =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą