Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

Apie tabaką … ir laiką

Daugelis mano, kad rūkymas tėra 5 minutės poilsio keletą kartų dienoje, tačiau pažiūrėkime į paveikslėlį šiek tiek iš aukščiau.

Tiesa, cigaretę neskubėdami surūkome per 5 minutes. Stengiamės, kad rūkymo pertraukėlėje būtume ne vienas, o su draugu galėtume aptari dienos, o gal paskutinės valandos įvykius.

Tačiau tam, kad surūkyti cigaretę – dažnai tenka keliauti į rūkymo vietą, kur būna už keleto minučių kelio … pirmyn ir atgal. Žinau žmonių, kuriuos nuo cigaretės skiria liftas, kurio tenka laukti ne vieną VALANDĄ kasdien (įvertinant kad darbe keliaujame parūkyti 6-12 kartų kasdien)

Dažnai mūsų kompanionas verčia mus palaukti, ko baigs rūkyti savo cigaretę, jums parūkius … ar palaukti kol susiruoš eiti kartu su jumis parūkyti.

Gal skambės neįtikėtinai, tačiau rūkantys darbe sugaišta apie 10-12 minučių vienai cigaretei, arba 60-90 minučių darbo laiko kasdien. Panašiai gaištame ir nedarbo metu, tad išbraukiame 2-3 valandas iš savo gyvenimo kasdien. O tai pusantro mėnesio kasmet, arba 4 metai per 30 metų rūkoriaus karjerą.

Ką gi, 4 metai skamba ne taip jau ir daug. Tačiau tai dar ne viskas, dėl poveikio sveikatai rūkoriai gyvena vidutiniškai 10 metų trumpiau nei nerūkantys, tad jau turime 14 metų prarasto laiko …

Ir ką už tai gauname?

Nieko

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

eighteen + 18 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą