Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

APIE TABAKĄ … IR SANTYKIUS ŠEIMOJE

nieko nenustebinsiu pasakydamas – rūkymas nekaip veikia mus, tačiau … Mes ribojame savo samprotavimus žala sveikatai, pinigams ir pan. Tačiau ar pagalvojome, kaip rūkymas veikia mūsų šeimą?

Panagrinėkime vos pora atvejų ir gal tai atvers galimybes, kurių nepastebėjote iki šiol:

Vyras rūko, žmona ne: Jis sunkiai dirba, jam reikia atsipalaiduoti ir visi kiti turi prie to prisitaikyti. Taip pat sėkmingai gali būti pateisintas ir alkoholio vartojimas. Deja, kai pasigauname vieną ar kitą, visuotinai paplitusį pasiteisinimą, nustojame ieškoti tikros tiesios: Gal vyras (kaip ir kiekvienas) turi sunkumų ir bando nuo jų pabėgti, jam gėda prieš artimuosius, tačiau rūsti kaukė padeda tai slėpti. Gal kiekviena užuomina apie cigaretes skamba kaip priekaištas … ir gadina santykius. Pabandykite suprasti ir vyro situaciją ir gal tai padės aptarti rūkymo problemą kitaip.

Žmona rūko, vyras ne:

Moterys rūko žymiai labiau dėl emocinių priežasčių. Barniai, nuovargis, nepagarba ir kitos kasdienės problemos padaro rūkymą ‘paskutine užuovėja’. Minute sau, priežastimi pabendrauti su draugėmis ir pan. Dažnai rūkymas tėra būdas pailsėti nuo problemų, įnešantis bent kiek kontrolės į gyvenimą. Tačiau ar tai nėra vienos problemos slėpimas po kita problema? Pabandykite suvokti moters situaciją ir gal tai padės aptarti rūkymo problemą kitaip.

Tikiu straipnis apie vyrų ir moterų priklausomybes padės kiek kitu kampu suvokti šia problemą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

seven + 18 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą