Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

APIE TABAKĄ … IR VAIKŲ PREVENCIJĄ

Rūkantys, ar nerūkantys tėvai dažniausiai nelinkėtų savo vaikams pradėti rūkoriaus karjeros. Kaip tai padaryti, ypač turint omeny, kad vaikai pradeda būdami paaugliai, kai su jais susišnekėti yra problema. Yra trys žingsniai, kuriuos reiktų žengti kuo anksčiau:

  1. Kaip vaikas mato cigaretė. Tiesiog nuolat klauskite vaiko nuomonės, ką jis galvoja apie cigaretes (tame tarpe elektronines cigaretes). Ar žmonės jas vartojantys priimtini .. kaip manai ar jie mėgaujasi skoniu … ar kitais malonumais ir t.t. Pirma mes turime suvokti, kokį įvaizdį cigaretė turi vaiko galvoje tik tada bandyti pateikti faktus, kurie gali tą įvaizdį pakeisti. Drausdami, tik suerziname ir gauname didesnį pasipriešinimą (pvz. kaip kritikuodami naujos savo vaiko merginos auskarą nosį, ar naujo dukros vaikino BMW ir sportinį kostiumą)
  2. Kokia tiesa apie rūkymą vaikas tiki? Jos 2. Viena – rūkymas padeda atsipalaiduoti, susikaupti ir t.t. ir turi pašalinį poveikį. Antra – rūkymas žudo ir nieko neduoda. Turime būti tikri, kad antra tiesa, kuri yra vienintelė tiesa ir būtų vaikui tiesa, bet kokiomis aplinkybėmis.
  3. Ką vaikas jaučia? Nerūkantys vaikai sveikesni, atkreipkite dėmesį į tai. Nerasite sėkmingų sportininkų rūkant. Įžymūs žmonės skatina nerūkyti (žinoma visada yra rūkančios įžymybės, tačiau dauguma jų gėdijasi savo rūkymo, o ne juo didžioujasi. Jei nori būti sėkmingas, jauskis puikiai būdamas sveikas ir didžiuokis kad nerūkai – deklaruok tai garsiai.

Jei jus aktuali ši informacija, ar norėtumėte daugiau informacijos apie tai kaip padėti vaikams – parašykite info@mestirukyti.lt ir pateiksime daugiau medžiagos

 

Ką galvojate apie rūkančius vaikus?

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

16 − 1 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą