Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

AR CIGARAI SVEIKESNI NEI CIGARETĖS?

Cigaras yra rūkymui skirtas tabako produktas, pagamintas iš standžiai suvyniotų fermentuotų ir išdžiovintų tabako lapų. Nuo cigarečių cigarai skiriasi dydžiu – paprastai jie yra gerokai didesni, bei gamybos technologija – cigarų tabakas mažiau apdorotas, jame mažiau priemaišų, cigarai vyniojami ne į popierių, o į tabako lapus. Geriausieji cigarai užpildomi ne smulkintu tabaku, o sveikais susuktais tabako lapais. Taigi – mažiau chemijos reiškia, produktas mažiau nuodingas. Galima taip teigti, jei lyginsime dvi blogybes, tačiau cigaro poveikis kitais aspektas, ne tik fiziologiniais, bet ir finansiniais, gali būti gerokai stipresnis.

Pvz. Cigarai yra viena stipriausių vartojamų tabako formų. Riziką susirgti plaučių ligomis, pvz., plaučių vėžiu mažina tai, kad paprastai cigarų dūmai netraukiami į plaučius, bet tai padidina burnos ir gerklės vėžio riziką. Perkeliant riziką nuo vienos ant kitos, deja tik padidiname ją, o ne sumažiname.

Kitas pavyzdys: Finansinis aspektas, kuris yra dar įspūdingesnis. Pirma, jei rūkot cigarus, esate taip pat priklausomi nuo nikotino, kaip jį vartojant visomis kitomis formomis (galbūt net vartojate ir paprastas cigaretes). Tad turite tai daryt nuolat. Net surūkant į dieną 2-3 cigarus, jų kaina kiekvieno svyruoja nuo poros iki keliolikos EUR. Raiškia, cigarų rūkymas apseis nuo 3 iki 10 kartų brangiau nei cigarečių. T.y. daugiau nei 3000 eur per metus.

Ar tikrai investicija į sveikatą ir pinigus atidirba įvaizdžiu …. abejoju

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

twenty + eleven =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą