Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

AR CIGARETĖS GALI BŪTI VIRTUALIOS

Daugelis mūsų tiki, kad cigaretė suteikia atsipalaidavimą ir susikaupimą, nuramina ir padeda susikoncentruoti ir atlieka panašius ‘gerus dalykus’ kurių sunku atsisakyti. Tačiau cigaretės kenkia sveikatai, tad bandome ieškoti kompromiso: lengvų cigarečių, elektroninių cigarečių, čiulpiamo tabako .. kokybiško tabako ir pan.

Ko mes siekiame? Gauti ‘malonumus’ kurie dažniausiai tėra virtuali iliuzija, ne daugiau. Kodėl gi nepatenkinus savo malonumo geismo virtualia cigarete?

Ar verta save naikinti fiziškai, dėl virtualių ‘malonumų’? Gal paprasčiau pasitelkti virtualią realybę?

Pasak naujienų agentūros „Infotag“, Kišiniovo tabako fabrike pagaminta cigaretė leidžia sukurti visišką įprastinio rūkymo iliuziją. Anot fabriko direktoriaus Petro Pojanaus, iš tikrųjų net ir apie dūmus nebėra ko kalbėti, nes naują gaminį geriau čiulpti negu deginti ir kvėpuoti dūmais. Direktorius įsitikinęs, kad šis gaminys bus plačiai naudojamas lėktuvuose ir kitose vietose, kur rūkyti draudžiama. Beje, tokia cigaretė, tartum ir ne cigaretė, kainuos 10-20 procentų mažiau už įprastinę. Kokia tokios cigaretės sudėtis ir kaip ji veikia organizmą, P.Pojanus nepasakojo. Jis tik gyrėsi, jog jo vadovaujamas fabrikas jau pasirašė sutartį su viena italų firma, kuri platins moldavų produkciją 5 Europos šalyse. Planuojama per mėnesį pagaminti produkcijos už pusę milijono dolerių, sakė direktorius. (Delfi)

Ar tai dar vienas įmantrus APP’sas mobiliam telefonui?

Ar mokėtumėte pinigus už virtualų malonumą?

Kokia prasmė iš viso tai daryti?

Ar padėtų tai atsikratyti paprastų cigarečių?

Tai tiesiog klausimai pamąstymui … ar rūkome dėl malonumo, ar dėl to kad negalim mesti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

16 + 6 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą