Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

Atsiliepimai

Rasa

Sveiki.Neeee,as laiminga-nerukancioji😊!Man pavyko!

Rasa

Arunas

Labas vakaras.Aciu uz siustus patarimus ir pamokeles,tikrai pagelbejo.Prasidejo antra savaite kaip nerukau,ir toks esu patenkintas,jauciu kaip po truputi grizta pasitikejimas savimi,gera nuotaika ir t.t.Isties smagu jaustis laisvam.Dar karteli aciu,ir sekmes darbuose.

Arunas

Martynas

Priežastys kodėl mečiau rūkyti yra labai paprastos, nes visu pirma, atsibodo mesti rūkyti su kiekviena cigarete, nes užgesindamas eilinę cigaretę vis kartojau, jog mesiu rūkyti ir tai tesėsi daug metu. Žinoma, pinigai, sveikata, socialinis nepatogumas priverte mane tiesiog neberūkyti. Aš nemečiau rūkyti, o tiesiog išssilaisvinau nuo tos dvokiančios rutinos. Metus rūkyti, jau po savaites aš išsimiegodavau ir rytais keldavausi su nuotaika, manęs neslėgė jokie pikti šešėliai. Rūkydamas apie tai net nesusimasčiau, bet nerunkant, maisto skonis atsirado! Pradėjau mėgautis maistu, o ne laukti, kol pavalgysiu ir užsirūkysiu. Žodžiu, nerandu ne vieno teigiamo dalyko, dėl ko galima butu rūkyti 🙂 thanks to you my man Evaldas Allen Carr&Co! 🙂

Martynas

Mindaugas

Rūkiau daugiau kaip 34metus. Kiek pamenu, pirmą kartą rimtai su draugu kalbėjome apie poreiki mesti rukyti dar 10klaseje. Po kiekvieno banymo mesti rukyti, pradėdavau rukyti dar ntensyviau. Noras nerūkyti jau buvo. Perskaičiau A.Karo knygą, kaip paskutinę galimybę mesti rūkyti, ir stebuklas - priklausomas nuo nikotino neberūko. Aš sakau, kad knygoje atradau, jog nereikia mesti rūkyti,t.y. suvaržyti save apribojimais, prievartauti nerūkyti, kas man yra per sunku, o pakanka tik nerūkyti - tai yra, nedaryti nieko - nepirkti, neprisidegti, nerūkyti.... Tai yra labai paprasta. Jau ketvirtas mėnesis, kai aš nerūkau...

Mindaugas

Audrius

Radau tai, ką seniai ieškojau. Pagaliau

Audrius

Ana

10/10!!! Rukiau 8 metus... Bandymu mesti buvo daug! Perskaiciau, meciau! Esu be galo laiminga!

Ana

Orestas

Sveiki. Rūkiau trisdešimt penkerius metus. Maždaug kas dveji metai bandydavau mesti rūkyt . Ilgiausiai išbuvau nerūkęs dvejus metus. Mažiausiai tris mėnesius. Po nerūkymo laikotarpio man atrodydavo, kad galiu rūkymą kontroliuoti. Aš klydau. Visą laiką rūkymą laikiau šlykščiu ir kvailu įpročiu. Viena dieną kažkodėl nusprendžiau neberūkyt. Taip ir padariau. Po to perklausiau Aleno Karo audio knygą . Knyga patvirtino mano paties pamąstymus ir išblaškė paskutines abejones. Džiaugiuosi tuo kiekvieną akimirką ir visiškai nejaučiu jokio sunkumo. Pasirodo tereikėjo tik tvirtai apsispręst. Aš tikiu savimi.                    Ačiū už palaikymą. Orestas.

Orestas

Šiandiena suėjo jau septynios savaitės,kaip neberūkau

Laba diena. Šiandiena suėjo jau  septynios savaitės,kaip neberūkau.Esu patenkinta tuo ir džiaugiuos už tuos žmones ,kurie peržengė ta riba.Dėkoju Jums už pagalba.Labai padėjot man ,palaikėt morališkai. Ačiū.Su pagarba Jolanta.
Jolanta

Povilas

Sveiki,
Pries sesis metus uzgesinau savo paskutine cigarete. Teko prisiminti, kiek laiko praejo, nes as pamirses buvau, jog visai rukiau. O rukiau kaip kaminas.

Nebuciau to padares be jusu pagalbos. Dabar neisivaizduoju saves su cigarete, neisivaizduoju kaip as galejau rukyti. Atrodo tai buvau ne as. Tuo metu, kai norejau iseiti is tabako pramones, jauciausi, jog mano organizmas pradejo nesusitvarkyti su nuodu, dusulis buvo mano kasdienybe. Dabar as daug begioju, galiu nubegti 20 km be sustojimo, viskas pasitaise ir tapo dar geriau.
ZODZIU, aciu jums uz tai, manau Jusu darbine veikla turi prasme. As nuosirdziai noriu jus tuo patikinti.

Povilas

Artūras

Tai pats geriausias būdas norintiems išsilaisvinti iš rūkymo spastų.
Rimtai. Netikite? O pabandykite!


Irmantas

Rytoj, Gruodžio 7,  21:30 sueis metai kai surūkiau paskutinę cigaretę 🙂 Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad mums pavyko, nors tik iš 4 karto. Tai šia proga ir norėjau Jums parašyti padėkos laišką ir pasigirti. Rytoj švęsiu nerūkimo gimtadienį ir sau pasidovonsiu slides 😀 Tikiuosi Jums sekasi gerai ir išgydote vis daugiau rūkorių. Ačiū Jums ir Allen'o metodui. Vis parekomenduoju Jūsų seminarą kitiems rūkoriams, tikiuosi gal kada kasnors susidomės ir išdrįs pas Jus atvykti.

Irmantas

Erikas

Alenas Karas tikrai tikrai veikia. Daugiau kaip6men. neberukau.Aciu!

Erikas

Viktoras

Laba diena.Pries 3 men.meciau su Allen Carr "Lengvas budas mesti rukyti."Ir tikrai ji man padejo.jau 3 menesiai,kaip meciau rukyt ir tikrai nejauciu jokiu kanciu ar potraukio.Nuosirdziai dekoju knygos autoriui uz gerus patarimus,ir linkiu jam Dievo palaimos gyvenime.Aciu dar karta.


JOLANTA

LABA DIENA,MIELIEJI.šIANDIENA JAU MĖNUO,KAIP BE RŪKYMO.cIGARETES PAKEIČIAU VAISIAIS,DARŽOVĖMIS,SAULĖGRAŽOMIS.TIK PRIAUGAU NEDAUG SVORIO,KURI KONTROLIUOJU.AČIŪ JUMS ,KAD SIUNTĖT LAIŠKUS,NEPAMIRŠOT.JŪSU DĖKA PASIBAIGĖ TA BJAURASTIS. NET AKYS NUŠVITO.DAR KARTA DĖKOJU JUMS.  SU PAGARBA.JOLANTA😊

JOLANTA

Adas

Jau neberukau kelis mėnesius 🙂

Adas

Noriu pasidžiaugti, kad šiandien jau 27 dienos kaip nerūkau

Sveiki, Evaldai,

Noriu pasidžiaugti, kad šiandien jau 27 dienos kaip nerūkau ir nejaučiu jokio noro užsidegti cigaretę. Taip, žinau, nuo mūsų pirmo susirašymo praėjo jau turbūt daugiau nei pusmetis, taigi man prireikė nemažai laiko susikaupti metimui. Ir kadangi tai jau ne pirmas kartas – dabar turiu labai tvirtą nusistatymą: nė vienos cigaretės jokiomis aplinkybėmis. Priešingu atveju po vienos visada seka antra, trečia ir t.t. Tikiuosi, šįkart man pavyks.

Sėkmės Jums ir ačiū už laiškus, kuriuos karts nuo karto gaudavau, jie irgi prisidėjo prie teisingos mano motyvacijos.

 

Rūta BUDGINIENĖ

AČIŪ ALENAI, TU PAKEITEI MANE

22 metai rūkymo , prieš metimą 2 pokeliai i dieną . Svoris 145 kg. Jaučiausi BEVILTIŠKAI. Bronchitas širdies permušimai dusulys . Ir čia atėjo Alanas . Tokioje nutrintoje A4 formate nukopijuotoje ,,knygoje". Netikėjau , buvau tikras, kad niekas nepadės. Bet ... 10 metų esu laisvas . Sportuoju . Pamiršau kas yra dusulys širdies permušimai ir bronchitas. Svoris 110 . Ačių Alanai tu pakeitei mano gyvenimą

Arūnas

Jurga

Laba diena, Evaldai,

Tiesiog norėjau brūkštelėti Jums žinutę ir padėkoti už seminarą, kuris pakeitė mano gyvenimą 🙂 Tiesą sakant, į Jūsų seminarą registravausi neturėdama didelių vilčių, bet tuo pačiu suprasdama, kad tai mano paskutinis šansas mesti rūkyti.  Allen Carr knygą skaičiau kokius 10 kartų – tiek anglų, tiek lietuvių kalbomis, net kelis sykius klausiausi audio knygos, tačiau po savaitės ar dviejų grįždavau prie šio žudančio įpročio. Net seminaro metu nepajutau kažkokio ypatingo nušvitimo. Tačiau išėjusi pro viešbučio duris, pasibaigus seminarui, staiga supratau, kad viskas, vergovė baigėsi! Jau praėjo daugiau nei pusmetis ir mano  gyvenime įvyko labai daug teigiamų pokyčių – jame atsirado sportas, aktyvus laisvalaikis, daug judesio, mažiau alkoholio, vakarėlių, net daugiau pinigų tokiems svarbiems reikalams kaip kelionės ir pramogos su šeima 🙂

Tiesiog pagalvojau, kad Jums bus malonu išgirsti, kad pastūmėjote dar vieną žmogų keistis. Ačiū Jums , kad atliekate tokią svarbią misiją. Linkiu Jums asmeninės laimės ir sėkmės.

 

Jurga

Jurga

Roberta

Niekada negalvojau, kad sugebėsiu mesti rūkyti. Tiesiog nemačiau savęs nerūkant, tad tiesiog stengiausi apie tai negalvoti. Kai tik pagalvodavau, susinervindavau ir puldavau rūkyti vėl. Man rūkymas buvo kažkokia nesąmonė, kurios negali kontroliuoti. Tačiau, kai išgirdau kad galima padaryti tai lengvai - pasirodė neįtikėtina, supykau - galvoju, dar vieni šarlatanai. Bet pabandžiau ... buvo sunku, tačiau tik kol atėjau į kursus. Žinot, laikas, darbai .. kiti pasiteisinimai.

Kai pradėjau, supratau kad sunku yra tik su savim susivaldyt .. informacijos (ir geros) aplinkui pilna, tik tas mano bukas užsispyrimas neleidžia jos pritaikyt. Bet man pasakė - tai baimė. Iš tiesų, baikim bijoti - nerūkyti jėga. Nerealu. Ačiū


Ema

3 metai prabėgo nuo mano paskutinės cigaretės ir viskas ką man reikėjo padaryti, tai ateiti į seminarą. 
Būtų gėda pasakoti kiek metų aš tai atidėliojau.
Tačiau labiausiai gailėjausi kad praradau daugiau nei 5 metus atidėliojant ir ieškant vieno už kitą kvailesnio pasiteisinimo,
kodėl dar ne tinkamas laikas. 
Tiesa sakant pats atidėliojimas ir buvo sunkiausia metimo dalis. 
Važiuojant į seminarą pas vaikiną Evaldą iš video aš jau nieko nebijojau.
Buvo labai smalsu, ko jis paklaus ir ką 'naujo' jis pasakys. 
Paaiškėjo, kad viskas ką jis pasakojo buvo apie mane ir dar kelis žmones sėdinčius ten. 
Evaldas (lektorius) pats buvo rūkorius, pats pridarė gyvenime daugybę nesąmonių ir metė taip lengvai ... kad net aš patikėjau kad tai įmanoma.
 Ir jis vis liepė ir liepė eit rūkyt per pertraukas ir atrodė kad mes tai darome per dažnai (nors gyvenime rūkydavau kur kas dažniau).
Tiesa sakant po pusės seminaro kažkaip nebesinorėjo ... ir eidavome į lauką tik dėl kažko ko net patys nesupratom.
Stovėdavom nejaukiai, kalbėdavom apie beleką nes visi jau suvokė kad daro visišką nesąmonę rūkydami.
Kas iš to uždavinėjom sau klausimą ir patys atsakydavom - nieko visiškai.
Kvaili esam kad rūkėm ir tuoj tapsim laimingi ... ir tapom.
Tai buvo kažkas ... ne, ne... ne saliutai ir fontanai emocijų.
O vidinė ramybė, jaukumas, atsipalaidavimas. Šilta gera ramu ... Mmmmm.
Niekada nebuvo taip ramu dėl rūkymo, aš žinojau kad niekada daugiau to nedarysiu. 
Aš išlaisvinau save ir jei jūs dvejojate - tai atimate iš savęs daug daugiau nei manote. 
Aišku patys nuspręskit, kasdien renkamės, ar kankintis norim, ar imti jautį už ragų.
Ema

Daiva

Šiandien jau septinta diena, kai aš pasakiau ate tabako vergovei.

Žinau, kad Jūs konsultuojate rūkančiuosius ir padedate jiems atsisakyti šios baisios priklausomybės, todėl norėčiau Jums papasakoti savo istoriją. Galbūt ji įkvėps kurį nors Jūsų pacientą nebesinuodyti.

Taigi, pradėsiu nuo pradžių. Kiek save pamenu, tiek mane supo rūkantieji: tėvai bei mano senelis. Matydama kasdien rūkančius man artimus žmones (beje tuo metu jie atrodė tikrai ne ligoti) aš susidariau nuomonę, kad cigaretė nėra kažkas blogo. Žinojau, kad tai žalingas įprotis, bet jo pavojų prilyginau nesveiko maisto ar didelio kiekio saldainių vartojimui.

Metai bėgo ir iš mažos mergaitės tapau paauglė. Nepaslaptis, kad paauglystė – kone sunkiausias periodas kiekvieno žmogaus gyvenime. Nuolatinis maištavimas, noras viskam prieštarauti (dažnai net sau pačiam) paverčia žmogų labai pažeidžiama asmenybe. Tai ir yra pagrindinė priežastis – kodėl tabako kompanija yra nusitaikius būtent į šią kategoriją žmonių. Taigi į pinkles patekau ir aš. Džiaugiuosi tik tuo, kad man buvo ne 12 ar 15 metų, o beveik 18. Visuomet buvau labai atsakinga, nuovoki ir gerai apsvarstydavau kiekvieną žingsnį, tačiau nei viena iš šių savybių man nepadėjo ir aš įkliuvau kaip musė į voratinklį... Tiesa, norėčiau paminėti, kad aš surūkydavau sąlyginai nedaug cigarečių. Net ir paskutiniais rūkymo metais surūkomų cigarečių kiekis buvo 5-6 cigaretės per dieną.

Ilgą laiką net negalvojau apie cigarečių žalą, nes nejutau jokio šalutinio poveikio, o jei ir jutau, tai kaltinau viską, išskyrus cigaretes: blogą kvapą iš burnos siejau su skrandžio problemom, skrandžio skausmus „nurašydavau“ blogo maisto vartojimui, nuovargį – įtemptam gyvenimo būdui, psoriazę (kuri mane kankino jau nuo mažens, bet pradėjus rūkyti ji nuo galvos išplito ir subjaurojo visą mano kūną) – savo jautrumui, rytinius galvos skausmus po vakarėlių – suvartotam alkoholiui, nors suvartodavau per vakarą butelį alaus ar porą taurių šampano (ir to pasekoje surūkydavau gerokai daugiau cigarečių ir prisikvėpuodavau kitų rūkančių dūmais). Maža to, kai rūkiau, kad nejausčiau nuovargio ir pasyvumo, valgydavau be proto daug saldumynų, kurie padėdavo tik laikinai. Sintetinis cukrus dar labiau žalojo mano organizmą, o aš vistiek rūkiau. Tiesa, dar nepaminėjau nuolat mane lydinčio nerimo ir baimės jausmo (tai man trukdė priimti svarbius sprendimus, vairuoti automobilį, o svarbiausia –  mėgautis gyvenimu). Visada maniau, kad taip yra todėl, kad esu jautri iš prigimties, tad stengiausi eilę metų „susigyventi“ su šiais jausmais. Su tuo turėjau gyventi ne tik aš, bet ir mano aplinka. Siaubas, kokia aš buvau kvaila...

Taigi atėjo diena, kai „atsimerkiau“. O atsimerkti man padėjo kosulys. Na ne visai kosulys, o tiksliau, tai ką iškosėjau. Prisipažinsiu, kosulys mane vargino jau kelis metus, bet kadangi mano mama taip pat kosti, nes pas ją spazmuoja bronchai (kaip ir seneliui), kaltinau genus. Išsivaizduojat kokia aš kvaila buvau? Aš pati netikiu, kad kažkada taip mąsčiau! Baisiausia yra tai, kad mano mama iki šiol nesupranta, kad ne genai kalti dėl jos kosulio, o rūymas, kad senelio kraujagyslės užkalkėjusios 70 proc. ir siaubingas bronchitas, kuris (tikrąją to žodžio prasme) jį dusina yra ne senatvės pasekmė, o 50 metų rūkymo stažas... Na bet grįžkim prie mano istorijos. Kai iškosėjau „tai“, ką pagamino mano organizmas siekdamas bent kažkiek apsaugoti plaučius nuo cigaretės teršalų – aš išsigandau. Būtent išgąstis man padėjo atsimerkti. Pradėjau domėtis cigarete, tabako pramone ir peržiūrėjau galybę dokumentinių filmų apie tai. Kadangi pati kažkada domėjausi žmogaus psichologija, man nebuvo sunku perprasti tabako pramonės triukus. Galima sakyti, aš pabudau iš daugiau nei  metų trukusios hipnozės ir pažvelgiau tiesai į akis.

Šiandien aš galiu pasigirti daugeliu dalykų: blogas kvapas iš burnos dingo, skrandžio skausmai nebevargina (manau, kad taip įvyko ne tik todėl, kad mečiau rūkyti, bet ir todėl kad visai nebenoriu ir nebevalgau saldainių), gyvenimo tempas nepasikeitė, bet aš ne tik nejaučiu nuovargio, tačiau ir įtampos bei baimės jausmas išgaravo. Man ėmė teikti malonumą tokie dalykai, kurie anksčiau nesukeldavo jokių jausmų ar dar blogiau – erzindavo. Tarkim šiandien aš atsikėliau 7 val. ryto (dar prieš savaitę pabusdavau geriausiu atveju 10 val, o iš lovos, po kelių puodelių kavos, išlipdavau maždaug po kelių valandų - PUSIAUDIENĮ). Atsikėlusi ir pažvelgusi į laikrodį buvau šokiruota, nes jaučiausi žvali ir pailsėjusi. Ką dariau toliau? Išsėjau į lauką su šuniu. Jums gal bus sunku patikėti, bet tai pirmas rytas, kai aš aplamai vedžioju šunį (anksčiau aš tingiai gulėdavau lovoje su nerimu ir pasyvumu pašonėje, o šunį visuomet vesdavo vyras). Aš pirmą kartą pajutau, koks gaivus ir nuostabus rytinis oras miškuose, kaip gražiai čiulba pabudę paukščiai, kaip raminančiai ošia nuo vėjo medžiai. Ankščiau aš to nemačiau ir nejutau, man tai neteikė malonumo, nes nerimas ir nuolatinis stresas, kurį sukėlė cigaretės, iš manęs tai atėmė. Ir žinote ką? Aš jau laukiu rytdienos ryto, kai galėsiu tai pakartoti!

Dar kas pasikeitė...? Turiu energijos gerokai daugiau nei anksčiau. Manau, kad tam įtakos turi ne tik tai, kad nebesinuodiju, bet ir tai, kad metus rūkyti mano skonio receptoriai „atsigavo“ ir ėmiau valgyti kurkas daugiau vaisių ir daržovių. Dabar jų skonis gerokai intensyvesnis, tad mėgaujuosi sveiku maistu kasdien.

Na ir svarbiausia – dingus nerimui, skrandžio skausmams, atsisakius saldainių ir pradėjus valgyti daugiau vaisių ir daržovių, iš mano gyvenimo ėmė trauktis labiausiai mane žalojusi liga – psoriazė.

Taigi, atsisakius ciagretės, pagerėjo mano gyvenimo kokybė, ko pasekoje traukiasi viskas, kas teikė skausmą ir diskomfortą. Svarbu ir tai, kad dabar, kai aš iš naujo atrandu gyvenimo laimę ir prasmę, aš darau laimingais ir mane supančius žmones. Galiu pasakyti, kad pradėjus džiaugtis gyvenimu, labai stipriai pagerėjo mano ir vyro santykiai.

Ar aš užsimanau parūkyti? NE! Kodėl? Nes perpratau pinkles. Manau, kad kiekvienas žmogus perpratęs smegenų plovimą ir supratęs tikrąją šių nuodų teikiamą žalą išsilaisvins kaip aš.

Šiai dienai mano tikslas iš šių pinklių „ištraukti“ vyrą ir tėvus. Tikiu, kad man pavyks!

Beje, mano profesija – buhalterė. Visai kaip Allen‘o Carr‘o. Gal tai sutapimas, o gal ženklas, kad ir aš turiu padėti žmonėms atsimerkti. 🙂

Daiva

Natalija

Sveiki, Nuo pat vaikystės žinojau, kad rūkysiu: rūkė tėvai, vyresnioji sesuo, man visada patiko kvapas. Pati pradėjau būdama 17-os. Kai tėvas nustojo rūkyti Aleno Karo knygos dėka, įtikino mano perskaityti šią knygą – net ne įtikino, o privertė, tiesiog buvo lengviau perskaityti, nei amžinai teisintis, kodėl neskaitau jos. Iš viso rūkiau 10 metų, skaičiau knygą 4 kartus, klausiau audio skirtą moterims, supratau, kad būtinai nustosiu. Kai pradėjau rūkyt pakelį per dieną, kai man tapo labai bloga nuo persirūkymo, supratau, kad arba dabar arba dar 10 metų rūkysiu. Gavau didžiulį palaikymą iš kolegės, vyro. Žinojau kad neberūkysiu. Kartais nueidavau su kolegomis „pakvėpuot“. Jie rūkė, o aš geriau kavą. Aplinkiniai gyrė, kas man buvo labai svarbu. Šiai dienai neberūkau jau 4 metus, esu be galo laiminga ir dėkinga Alenui Karui, tėvui ir kolegei ir visiems kas palaikė. Matau, kaip žmonės pavydi ir mano, kad man pasisekė. Bet tai ne sėkmė – tai ne vienų metų tikslas. Linkiu visiems rūkoriams pajausti tą palengvėjimą, naujo gyvenimo kokybę apie kurią skelbia Alenas Karas!

Natalija

Artūras

Aš Artūras. Man atsibodo būti nuolat bemetančiu rūkyti, nuolat kovojančiu su pačiu savimi. Po kurso nustojau rūkyt tiesiog...natūraliai, be jokiu kovu. Neskaičiuoju kiek metu neberukau.
...aš tiesiog laisvas!

Artūras

Povilas

Sveiki, mano vardas Povilas ir taip Jūs teisingai pagalvojote,aš taip pat buvau rūkantis.
Rūkyti pradėjau 19-os metų, pakankamai vėlai lyginant su bendraamžiais. Pradėjau, ne todėl, kad vaikiausi rūkančių draugų ar “kietumo”, o todėl, kad man atrodė, kaip ir daugeliui kitu žmonių, rūkymas mažina nemiga, rūkymas mažina stresą, rūkydamas Jūs atsipalaiduojate, pamirštate visas problemas. Galiu drąsiai teigti - NEI VELNIO ! Mano manymu, tai tiesiog Jūsų pasąmonės padarinys, kurio Jūs negalite kontroliuoti. Cigaretė stipresnė už Jus ? Kodėl aš noriu rūkyti ? kodėl aš rūkau ? To paties paklausiau ir aš savęs prieš mesdamas rukyti. Mes visi suprantame kad palaipsniui kalame vinį į savo karstą su kiekviena surūkyta cigarete, bet vistiek rūkome. Po šios akistatos su šviesesniu rytojumi aš supratau kad nebenoriu rūkyti, kad jokia cigaretė nebus stipresnė už mane. Žinoma Jums greičiausiai kyla klausimas kodėl aš pasirinkau Allen Carr “ Lengvas būdas mesti rūkyti” seminarą. Atsakysiu labai paprastai, kodėl reikia kankintis ir varžyti save galvojant “ aš negaliu “ “aš pažadėjau sau” “negaliu palūžti”, kodėl reikia norit pasiekti kitą upės krantą plaukti per upę, jeigu yra pastatytas tiltas ir galima labai lengvai ja pereiti be galimybės sušlapti. Todėl ir pasirinkau šį seminarą. Pasakysiu atvirai tai buvo kažkas, ko dar nebuvau matęs. Pradžioje buvau nusiteikęs pakankamai skeptiškai, bet viskas pradėjo darytis su lyg kiekviena minute įdomiau. Ar Jums atrodo normalu, kaip ateinate mesti rūkyti, ir Jums liepia eiti parūkyti per pertraukėle ? Kodėl ? Gi Jūs atėjote mesti rūkyti, Jūs jau esate apsisprendęs ir nenorite. Net nežinau kaip tai veikia, bet galiu pasakyti, kad tai tikrai veikia. Išėjus iš paskaitos aš nenorėjau rūkyti, praėjus savaitei, mėnesiams aš vis dar nenorėjau rūkyti. Seminare, supratau labai daug dalykų apie kuriuos ankščiau net nesusimastydavau.
Šiuo metu aš jaučiuosi labai puikiai, gyvenimas tapo lengvesnis, atmintis tapo geresnė, pasiekiu puikių rezultatų versle, sportiniai rezultatai žymiai pagerėjo, kiekvieną rytą labai lengvai keliuosi 6-tą valanda, ir energingai pasitinku naują diena. Gyvenimas tapo daug produktyvesnis ir efektyvesnis, ne tik sveikatos atžvilgiu.
Džiaugiuosi galėdamas pasidalinti savo patirtimi su Jumis, ir tikiuosi pasuksite savo rūkaliaus gyvenimą tinkama kryptimi.
Nedvejokite, domėkitės, skaitykite, kalbėkitės, registruokitės ... kitaip niekada gyvenimo nepakeisite, Sėkmės

Povilas

Tomas Sarnacinskas

Jau septinti metai kaip esu laisvas nuo tos bjaurasties. Žemai lenkiu galvą p. Allen Carr už didžiausią gyvenimo dovaną- už laisvės pojūtį!

Tomas Sarnacinskas

Nerijus "tai tikrai mano antras gimtadienis'

Norėjau iš visos širdies padėkoti, kad jau metai, kaip nerūkau jokių paprastš ar elektrinių cigarečių. Pradėjau naują gyvenimą, gerbiu save ir kitus labiau, vertinu ne tik kiekvieną dieną, bet ir kiekvieną oro įkvėpimą. Visiškai nesuprantu, kodėl kiti vis dar advokatauja cigaretėm.... aš niekada iš jų nieko negavau. Jos tik žudė, jaučiausi kaip kvailys.... ačiū Dievui, pagaliau galiu įkvėpti tyro oro ir jaučiuosi fantastiškai. Linkiu visiems laisvės ir dėkoju Alenui, kad rengia Lietuvoje tokius kursus

Nerijus
www.allencarr.lt

Visus metus kiekvieną dieną džiaugiuosi

Sveiki. Vakar buvo lygiai metai kaip neberūkau po Jūsų seminaro. Visus metus kiekvieną dieną džiaugiuosi dėl to 🙂 Norėjau pasakyti Ačiū!

Evelina

DJ Smolniy (Rus)

Tai šventė

]

DJ Smolniy

Natalija

Aš be galo laiminga, kad pasirinkau vienintelį veikiantį būdą nustoti rūkyti – Alleno Karro „Lengvas būdas mesti rūkyti“.
100% kad jei bandyčiau el. cigaretę, rūkyčiau iki šiol. Užjaučiu žmonėms su „čiulpinukais“.

Natalija

Aš taip pat su šiuo metodu atsikračiau cigarečių, rūkiau nuo 12 iki 18metų, dabar man tuoj sueis 22metai :)

Aš taip pat su šiuo metodu atsikračiau cigarečių, rūkiau nuo 12 iki 18metų, dabar man tuoj sueis 22metai 🙂

Donatas Loda

Giedre

Sveiki.Aciu us pagalba!Jau ketvirtas menuo nesurukiau nei vienos cigaretes,bet dar uzpuola mintys parukyti.Ypac sunku valdyti emocijas.

Giedre

Jau 10 mėnesių nerukau

Sveiki,

dėkui už pasveikinimus.Jau 10 mėnesių nerukau)
Sėkmės.

Pagarbiai,
Vladas Pulokas
Vladas
stelazucentras.lt

Taip AŠ NE RŪKALĖ ir Jums Ačiū labai

Sveiki, Ačiū už laiškus. Nerukau jau trys savaitės, tai mano antras bandymas. Taip AŠ NE RŪKALĖ ir Jums Ačiū labai. Neturiu su kuo dalytis šiuo laimėjimu. Na, kita vertus, tai mano laimėjimas man. Man tikrai gera savęs nenuodyti ir dabartinį sunkų metą apsieit be to 'ramsčio' DVOKIANČIO...

Aldona
www.allencarr.lt

3 metus neberūkau

Mano vardas Natalija ir Alleno Karro dėka jau beveik 3 metus neberūkau.

Natalija

aš tikrai be galo džiaugiuosi

aš tikrai be galo džiaugiuosi, kad privertei mane mąstyti kitaip. Šitas Aleno Karo išradimas yra stebuklas. Ateini galvodamas, kad pasaulis baigėsi ... o jis tik prasideda. Ačiū tau didelis.

Jolanta
n.a.

... tikrai ji man padejo.jau 3 menesiai,kaip meciau rukyt ...

Laba diena.Pries 3 men.perskaiciau Allen Carr knyga "Lengvas budas mesti rukyti."Ir tikrai ji man padejo.jau 3 menesiai,kaip meciau rukyt ir tikrai nejauciu jokiu kanciu ar potraukio.Nuosirdziai dekoju knygos autoriui uz gerus patarimus,ir linkiu jam Dievo palaimos gyvenime.Aciu dar karta.

Kristina

Ačiū

Aciū labai už patarimus,aš jau 2 dienos,kai nustojau rūkyti.Tikiuosi,kad tai bus visam laikui.Sudie,cigaretės! ... Angelija


... trys mėnesiai, kaip neberūkau ...

Sveiki,
už savaitės jau bus trys mėnesiai, kaip neberūkau. Sunkiai patikėjau pati, o vėliau ir aplinkiniai, kad man pavyko mesti rūkyti. Ačiū Jums, ačiū kolegai, kuris rekomendavo. Esu laiminga ir neberūkanti.
Ieva

Ieva

Kai trečias mano draugas parekomendavo šiuos kursu...

Kai trečias mano draugas parekomendavo šiuos kursus, vis tiek žiūrėjau atsainia, bet kai mano tėčiui, užkietėjusiam rūkaliui, pavyko atsikratyti priklausomybės, nusprendžiau apsilankyti ir pats. Vos po penkių valandų jau atsikračiau priklausomybės nuo cigarečių. Esu be galo dėkingas už šį seminarą, o pinigai išleisti seminarui, jau atsipirko cigarečių atsisakymo kaina. Dėkingas už sveikatą ir tikrai rekomenduoju apsilankyti.

Marius

Silva

laba diena, su Naujais Metais! Buvau Jusu paskaitoje2013m lapkricio 28 d- ir MECIAU rukyti- uz ka esu labai labai labai Jums dekinga Sekmes Jums -Jus darote stebukus

Silva

Donatas

Tikrai metus viskas taip paprasta, taip lengva. Gal kiek baisu, kai vakare su draugais išeini alaus, bet gerai kad žinai kaip elgtis!!!

Donatas

MartynasD

Nesitiki, kad kelios valandos tiek daug gali pakeisti. Išeini kaip visai kitas žmogus .... tai tikrai lengva ...

Martynas

Paulius

Man labai patiko metodas, džiaugiuosi, kad padėjo dar daugeliui mano draugų.

Martynas

Jau porą mėnesių jaučiuosi nerealiai.

Martynas

Gitenis

Prabėgus metams po bandomojo seminaro daugiau nei pusė dalyviu sėkmingai nerūko.

personalo direktorius Gitenis Subačius
AB Achema

Ardarikas

Paklauskite savęs, kada Jūs nusprendėte rūkyti iki gyvenimo pabaigos? Mes sau jau padėjome!

Kolektyvas
UAB Ardarikas

Kipras

Super, veikia. Tikrai netikejau, kad suveiks, net nesupratau kas atsitiko, bet jau seniai nerūkau.

Kipras

Emma Freud

Mano draugas apsilankė seminare ir mete lengvai … vėliau dar trys draugai padarė ta patį ir metė be laužymų, svorio ar kitų problemų. Kai septyni mano draugai metė taip lengvai, aš nebegalėjau to ignoruoti. Laikas praleistas Allen Carr centre buvo svarbiausias ir efektyviausias, nuo tada kai keturiolikos pradėjau rūkyti. Tai pakeitė mano gyvenimą ir buvo išties lengva. Tai tikrai veikia ir visiškai neprideda svorio.

Emma Freud

Gianluca Vialli

Aš mečiau su Allen Carr’s Easyway to Stop Smoking seminare. Norėjau būti laisvas ir nebevergauti nikotinui, kuris nesuteikė absoliučiai jokio malonumo

Gianluca Vialli

Carole Caplin

Paskutinius 20 metų, aš rekomenduoju viesiems norintiems mesti rūkyti, apsilankyti Allen Carr’s klinikose

Carole Caplin

Inga

Puikus jausmas, kai gauni daugiau nei tikiesi. Atradimas buvo tikrai netiketas. Ir toks lengvas.

Inga

Tomas

Jau 3 mėnesiai, kaip ryžomės mesti rūkyti. Ryžtis ir buvo sunkiausia dalis. Tai tikrai lengviausias būdas iš visų bandytų. Mėgaujamės kiekviena diena.

Jau 3 mėnesiai, kaip ryžomės mesti rūkyti. Ryžtis ir buvo sunkiausia dalis. Tai tikrai lengviausias būdas iš visų bandytų. Mėgaujamės kiekviena diena.
Tomas

Andrius

man 24 metai. Jau beveik 2 metai esu laimingas nerukantis, na sios frazes jau nebenaudoju, nes akivaizdziai suprantu kaip mane galejo kvailinti visa laika verciant moket pinigus tam kad nuodyciau save. Sis budas yra vienintelis ir as niekada neuzmirsiu Alleno bei jo metodo, vertetu isbandyti visiems kurie ruko, tai taip lengva kad jus neisivaizduojat.

Andrius

Laisvalaikio dovanos kolektyvas

Žmogiškos silpnybės nesvetimos ir mūsų kolektyvui. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę atsikratyti vienos iš jų - rūkymo. “Mums patiko profesionalus ir įdomus pristatymo stilius ir jauki aplinka. Ėjome neturėdami konkrečios priežasties mesti, išėję supratome, kad neturime priežasties rūkyti, ir žinome, kad nebegrįšime. Rekomenduojame visiems rūkantiems” /LD/

Žmogiškos silpnybės nesvetimos ir mūsų kolektyvui. Džiaugiamės, kad turėjome galimybę atsikratyti vienos iš jų - rūkymo. Sulaukėme kvietimo į Allen Carr seminarą „Lengvas būdas mesti rūkyti“.

Argumentai, diskusijos, atsakymai į klausimus, parūkymo (!) pertraukėlės - po penkių valandų intensyvaus seminaro jau neliko abejonių, kad norisi MESTI.

“Mums patiko profesionalus ir įdomus pristatymo stilius ir jauki aplinka. Ėjome neturėdami konkrečios priežasties mesti, išėję supratome, kad neturime priežasties rūkyti, ir žinome, kad nebegrįšime. Rekomenduojame visiems rūkantiems” /LD/

O likusi kolektyvo dalis norėtų seminaro “Lengvas būdas mesti valgyti šokoladą” 🙂

Stansefabrikken ir Allen Carr's Easyway už lengvą būdą mesti rūkyti!

Metimas rūkyti JAU NEBĖRA sunkus procesas.

Balandžio 2 dieną Stansefabrikken vyko pirmas Allen Carr's Easyway seminaras, kurio metu vos per 5 valandas rūkantieji galėjo atsikratyti priklausomybės nuo cigaretės. Džiaugiamės, kad daugiau nei pusė įmonės darbuotojų, dalyvavusių seminare, praėjus mėnesiui sėkmingai nerūko.

Norime padrąsinti visus, siekiančius atsikratyti priklausomybės nuo nikotino, pasinaudoti Allen Carr's centro paslaugomis.

Linkime sėkmės ir primename - Jūs tikrai neturite ką prarasti!

Stansefabrikken
Stansefabrikken

Povilas S

Sveiki, niekaip jums neisdrisau parasyti, nes is pat pradziu abejojau tuo, kas ivyko, bet dabar as drasiai galiu tvirtinti kad as meciau rukyti!

As noriu jums nuosirdziai padekoti uz tai, ka jus padarete man ir tai, ka darote kitiems zmonems.
Aciu jums!
Povilas S

 


Algirdas Karalius / Pardavėjų klubas 

Total S.A. 

Ashton Kutcher 

Richard Branson 

Antony Hopkins
 

Daugiau įžymybių: Dave Stewart, Bruce Oldfield, Julie Christie, Ruby Wax, Johnny Cash, Barry Sheen, Kerry Packer, Susannah York, Marie Helvin, John Sessions, Lord & Lady Bonham Carter, Lady Astor, Leslie Grantham, Dennis Waterman, Rula Lenska, John Cougar Mellencamp, Rick Parfitt, Martin Clunes, Lisa Stansfield, Robson Green, Vicky Binns, George Melly, Derek Jameson, Sean Bean, Ronnie O’Sullivan, Linda Robson….ir daug kitų, panorusių likti anonimais