Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

CIGARETĖ VERTA MILIJONO

Rūkymas – vienas populiariausių įpročių, kurį rūkaliai teisina neatsižvelgdami į tai, kad jis labai pavojingas sveikatai, nors visuomenei bandoma paaiškinti, kad tai – ne įprotis ar hobis, o priklausomybė nuo nikotino. Kaip ir kitos priklausomybės nuo narkotikų rūšys, rūkymas turi rimtą pašalinį poveikį. Tai viena labiausiai paplitusių vėžio, širdies ir kvėpavimo ligų priežastis. Rūkantieji puikiai žino, kiek tai kainuoja jų sveikatai.

Tačiau kiek iš tiesų pinigų iškeliauja iš jūsų piniginės?

Pirmosios cigaretės nekainuoja NIEKO, nes kiekvienas kolega ar tikras draugas jomis pasidalins nemokamai. Pradėjus rūkyti cigaretės taipogi beveik nieko nekainuoja, nes pakelio užtenka keletai dienų. O tai kur kas mažiau, nei paliekame arbatpinigių kavinėse… Pradėjus rimtai rūkyti mums gali atrodyti, kad cigarečių pakelis kainuoja būtent tiek, kiek mes už jį sumokame pardavėjui. Taip pat mes šventai tikime, kad kainą galime pasirinkti pirkdami ne tik pigesnes ar brangesnes cigarečių rūšis, bet ir rusiškomis banderolėmis pažymėtas.

Kaip nutinka, kad šis nemokamas malonumas mums atsieis mažiausiai ketvirtį milijono – sumą, kurios sutaupyti gyvenime daugelis net nesvajoja. O jei esate sėkmingas ir sutaupysite MILIJONĄ?

Ir tai ne tuo atveju, kai reikalinga milijoną eurų kainuojanti plaučių persodinimo operacija ar daugiau, nei milijoną eurų kainuojanti persodintos širdies priežiūros terapija. Kalbame apie kasdienius dalykus.

Pirma – priklausomybė nuo nikotino verčia mus mokėti už cigaretes tą kainą, kurią nustato tabako gamintojas. Į kainą įskaičiuoti akcizai, didele dalimi pildantys valstybės biudžetą. Prisiminkime, kad stodami į Europos Sąjungą įsipareigojome didinti akcizą iki minimumo. Nepanašu, kad apetitu mokesčiams nesiskundžianti vyriausybė nebandys pasiekti Europos Sąjungos vidurkio.

Prieš dešimt metų už cigarečių pakelį mokėjome mažiau, nei tris litus ir turėjome galimybę sutaupyti iki 30 procentų, pirkdami cigaretes blokais turguje. Šiandien už cigarečių pakelį mokame jau 3 eurus. Taigi, per pastaruosius 10 metų cigaretės vidutiniškai brango po 10 procentų. Tuomet darosi įdomu, kiek už pakelį cigarečių mokėsime po 10 metų? Toliau išlaikant 10 procentų brangimo tendenciją, rūkymas kasdien kainuos virš 6 eurų!

Taigi, kokia cigarečių kaina mūsų laukia artimiausiu metu? Ar tikėtina, kad galėsime mėgautis pigiausiomis Europos Sąjungos cigaretėmis? Šiandien mūsų kaimynai Lenkijoje už pakelį cigarečių moka 4 eurus, Olandijoje ir Vokietijoje 5, Prancūzijoje 6, o Anglijoje 7 eurus. Brangiausiai Europos Sąjungoje moka Italijos gyventojai – net 8 eurus.

Ar galėsime sau leisti rūkyti?

Pradėję nuo šiandien rūkyti, ”normaliai rūkydami” vidutiniškai surūkysime 219 000 cigarečių per artimiausius 30 metų. Kiek tai mums kainuos? Ogi virš 50 tūkstančių eurų! Tūkstančiai drabužių valykloms, žiebtuvėliams, kramtomajai gumai, pradegintoms sėdynėms! Dešimtys papildomų tūkstančių padidėjusioms dėl rizikos draudimo įmokoms! Medikų patvirtintą dešimčiai metų trumpesnę gyvenimo trukmę, o tai jau negautos pajamos iš pirmos, antros ir trečios pakopos pensijų fondų… Taigi, jei esate sėkmingas ir gerai uždirbantis asmuo, ši suma nesunkiai pasieks ir vieną MILIJONĄ!

Ką gausime iš to?

Jei pasiseks, džiaugsimės, kad nesusirgome kritine liga ir visu rūkaliaus ”karjeros” metu mėgausimės blogu kvapu, letargija, prasta savijauta, kosuliu, dusimu, gėda… Tai mums tikrai nesuteiks džiaugsmo! Allen Carr’s centro apklausų duomenimis virš 90 procentų dešimt ir daugiau metų rūkančių žmonių iš rūkymo absoliučiai nieko gero negauna ir laiko jį nemaloniu įpročiu, kurio negali atsikratyti.

Daugelis mano, kad rūkymas – laisvas pasirinkimas, kurį jie gali mesti kada tik panorėję. NE, brangieji! Taip manome, kol nepabandome mesti pirmąjį, antrąjį, visus kitus kartus ir nesėkmingai. Tada suvokiame, kad esame priklausomi nuo nikotino ir rūkome ne todėl, kad mėgautumės, o todėl, kad nebegalime kitaip. Ir iliuzijos, kad rūkymas atpalaiduoja ar padeda susikaupti, išgaruoja, palikdamas mums faktą – esame priklausomi nuo nikotino.

Taigi, liaukimės save kvailinti, nes kiti už mus to nepadarys. Mes nepasirinkome būti rūkančiais, bet, liaudiškai tariant, – ”užsikabinome.” Tačiau tik mes patys galime padaryti sąmoningą sprendimą ir mesti rūkyti, pasinaudodami geriausiomis pasaulyje metodikomis. Kas mūsų laukia?

MILIJONO verta galimybė

Metę rūkyti turėsime unikalią galimybę pasirinkti – ar likusį gyvenimą gailėtis savęs, ar džiaugtis nuo pirmosios sekundės tarsi išėjus iš kalėjimo? Mes renkamės, ką darysime su pagerėjusia sveikata ir energija. Mes renkamės, ką darysime su pinigais, kurių neišleisime rūkalams. Net kaupdami kasdien po 5 eurus per pirmuosius metus sukaupsime beveik 2000 eurų. Dar geriau, jeigu nuspręsime investuoti – ši suma jau po 6 metų padvigubės! Užteks per pirmus penkis metus sutaupytus pinigus investuoti tiem patiem 30 metų ir galėsite mėgautis 300 000 eur santaupomis*

*(Albertas Einšteinas kartą pastebėjo, kad sudėtinės palūkanos yra nuostabiausias matematinis atradimas! Jis kalbėjo apie formulę, vadinama 72 taisykle) 

Mūsų laikas rinktis

Taigi dabar, kaip ir kiekvieną dieną iki šiol, turime unikalią galimybę apsispręsti – ar investuoti pinigus į žalingą įprotį – rūkymą, kuris mums kainuos, kasdien mus žudys bei nieko gero mums neduos, ar sąmoningai išsilaisvinti, absoliučiai nieko nekeičiant savo gyvenime, ir mėgautis puikia sveikata bei energija ir garantuoti sau didįjį prizą – taip visų geidžiamą MILIJONĄ?!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

three × 3 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą