Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

CIGARETĖS IR … PSEUDOMALONUMAS

Norėčiau pasidalinti įdomiu komentaru:

Mitas! Ir dar pinigai ismesti! Smegeninę reikia remontuoti natūraliai! Mesti – tai reiškia nebenorěti kažką daryti… Pvz. valgyti, bĕgioti, vaiksčioti „į kairę“, gerti ir t.t. Mesti rūkyti, apsunkina tik ta aplinka, kuri gamina ne tik priemones rūkymui, bet ir priemones metimui:))Tai bandymas visais įmanomais būdais išsunkti pinigus.Ir dar skambinimas „visais varpais“ kaip tai sunku padaryti:)) Įsivaizduokite save, kasdien valgantį min. dešimt bulkučių, įdarytų, sakysim, silke su raugintais kopūstais))Po penkių metų ir dar mažiau, jūs tikrai mesite valgyti tas bulkutes, nes nebeskanu:)) Taip pat ir su rūkymu – mesite tik tada, kai jums bus nebeskanu.Jei jums skanu – rūkykite, į sveikatą, tai vienas iš gyvenimo malonumų)) Taigi, jei jums reikia papildomų priemonių mesti rūkyti – jums paprasčiausiai to nereikia)) Sėkmės aktyviai naudojantis šiuo gyvenimo malonumu )))

Gaila, kad tokios nuomonės laikosi labai didelė dalis ‘žinovų’ ir belieka apgailestauti, kad ši klaidinga nuomonė yra užkrečiama ir klaidina daugiau rūkorių.

Mano atsakymas: Sveiki Vytai, dovanokite, bet arba jūs nerūkote …arba nelabai suprantate kad rūkymas yra psichinė liga …kurią ‘natūraliai’, ‘kai nustos’ patikti vargu bau ar padėsi suvaldyt. Didžiajai daliai priklausomų (įskaitant mane kažkada) konkrečiai rovė stogą .. ir buvo depresijos ir psichozės (lomkės kitaip sakant) dėl to kad negali šito suvaldyti. Daugelis rūkančių nekenčia kiekvienos cigaretės ir jiems visiškai tai nepatinka daryti. Jie mest negali elementariai, nes nežino ką daryti su ta apgailėtina PSICHOLOGINE būsena, kuri pareina, kai tik nustoji vartoti. Tad malonumas čia menkas.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

8 − five =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą