Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

D.U.K. Kodėl jaučiamės kvailai mesdami rūkyti

– Dėde, kodėl tu rūkai? – klausia mūsų mažasis pyplys.
Ir mes pasakojame, koks fantastiškai nuostabus pojūtis yra cigaretė ir kava, kaip jos tonizuoja ir padeda nusiraminti, suteikia jėgų ir budrumo, gerina įvaizdį ir …. O gal neturime daugiau ką atsakyti? Tesugebame išlementi vienintelę viešą paslaptį: RŪKAU, KADANGI ESU KVAILAS.

 

Teisingai, būtent taip tegalėtume apibūdinti polėkį rūkyti. Kiek pamenu ir man, kai reikėdavo sūnui paaiškinti, kodėl tai darau … žodžiai strigdavo gerklėje ir tiek.

Ir tai jaučiu iš savo klientų, ar interesantų klausimų, ar dažniau nusivylusių komentarų į kuriuos norėčiau atsakyti, ar pakomentuoti.

Štai tipinis pavyzdys:

Nenoriu teigti, kad žmonės, kurie negali mesti yra intelektualiai silpnesni. Anaiptol, greičiausiai jie kur kas kūrybingiau gali save apgauti, kad gauna malonumą ar atsipalaidavimą iš cigaretės. Tačiau rūkydami, mes tiesiog elgiamės neracionaliai tik dėl to, kad neteisingai suvokiame informaciją apie rūkymą.

Daugeliui rūkorių cigaretė yra neišvengiamas sunkaus gyvenimo priedas, be kurio gyvenimas taptų nepakeliamas … nebūtų kaip kovoti su stresu, nuovargiu ir pan.

Tačiau nereikia būti labai protingu, kad suvokti – cigaretė nieko mums neduoda, tada ir mesti lengviau – nes nėra ką prarasti.

Kvailiausia šioje istorijoje: Tai arogancija ir noras neigti viską ir visus, kurie bando tau padėti. Ir … atidėti momentą, kai reikės priimti vienintelį protingą sprendimą – mesti rūkyti:

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

17 + nineteen =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą