Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

“Galų gale, klausimai, kuriuos užduodame sau, ir lemia, kokiais žmonėmis tampame”

“Galų gale, klausimai, kuriuos užduodame sau, ir lemia, kokiais žmonėmis tampame”― Leo Babauta

Klausti “kaip?” yra daug sunkiau, nei paklusti savo reptilinių smegenų incijuotam “kodėl”, kuris dažnai tėra supaprastinta “kodėl aš?” ar “kodėl taip atsitiko man?” versija, savisauga per se.

Klasikinė situacija- atėjai į svečius, smagiai sau gurkšnoji vyną, ir staiga išverti taurę ant naujutėlaičio šeimininkų kilimo. Jei dabar pats ar šeimininkė/-as pašoksit, rypuodami “na čia dabar?” “Ach, kodėl čia stačiau tą taurę?”, “Akis reikia turėti” ir pan.- voila, susikūrėte sau aibę nemalonumų ir rizikuojate negrįžtamai susigadinti santykius, nes tokiu atveju automatiškai teklausti “kodėl” yra daug mažiau svarbu, nei nuspręsti, kaip efektyviausiai išvalyti tą nelemtą dėmę. Dabar.

“Kodėl man taip nepasisekė?”, “kodėl taip atsitiko?” suponuoja akivaizdžiai fatalistinius, demotyvuojančius atsakymus. Jei ką tik nuskridai nuo kelio ir kontempliuodamas šiuos klausimus rymai jau rūkstančiame automobilyje, kokio gi atsakymo tikiesi? “Todėl, kad gimei”- ultimatyviai atsakytų Aukščiausiasis. Jei nori moksliškiau- todėl, kad įvyko “Didysis Sprogimas”, ir visata plečiasi iki šiol.

Verčiau ir sveikiau savęs paklausti- “kaip dabar gelbėsiuosi?”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

four × 4 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą