Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

JK kuriami bedūmiai rūkaliai, ar mokesčių vergai?

Jungtinė Karalystė svajoja apie cigaretes be dūmų, ar mokesčių vergus?
Jungtinė Karalystė kelia rimtus tikslus, išsiauginti naują rūkorių kartą – sveiko nikotino vartotojus. Ši ‘išmintis’ gerokai pakurstyta nikotino produktų pardavėjų, didelių medikamentų kompanijų ir žinoma tabako kompanijų. Visi jie deklaruoja palaiką rūkančių norą pereiti nuo įprastų cigarečių į elektroninių cigarečių vartotojų ratą.
Gal nuskambės piktai iš mano pusės – tačiau taip ir yra.
Šiandien madoje: Stilingi, sportiški, savimi pasitikintys žmonės, kuriems rūkymas, tai šlykštus, asocialus, degradavimu kvepiantis užsiėmimas … bandomi įtikinti, apie beveik nepavojingą būdą (tiesiog panacėją) atsipalaidavimui, bendravimui ir koncentracijai t.y. elektroninę cigaretę. Valdžios institucijos, puikiai žino nikotino poveikį, tačiau sąmoningai jį ignoruoja. Taipogi, nauji elektroninių cigarečių vartojimo siurprizai mums nežinomi taip pat … ir labai abejoju, ar jie bus teigiami. Kad suprasti, kaip galima šitaip neatsakingai skatinti žmones Rūkyti, paklauskime:
Kas laimės?
Tie, kurie numano, kad verta laikyti žmones priklausomus nuo pelningo ir gerai mokesčius renkančio narkotiko – nikotino.Tabako kompanijos, pasiruošusios tiekti nikotiną visomis formomis, medikamentus gaminančios kompanijos su malonumu kurs vaistus gydyti ligoms, sukeltoms nikotino ir … krūvos mokesčių bus surinktos kasmet iš žmonių, kurie neturės pasirinkimo.
Žinutė vaikams: Nerūkykit … garinkit
Jau netrukus galime susidurti, su panašaus pobūdžio paskatinimais, vaikams rinktis sveiką rytdieną. Bėkit ir rėkit, tai naujo maro pradžia.
Rūkymas darbo vietoje draudžiamas, o garinimas?
Tikėtina, kad ‘sveikatos ekspertai’ ištirs minimalų garinimo poveikį aplinkai ir individui darbo vietoje ir net rekomenduos garinimą, vietoj kasvalandinio išėjimo parūkyti laukan. Tai būtų daugiau nei keista girdėti, žinant, kad nikotinas be kokiomis formomis yra mirtinas nuodas.
Vienintelis atsakymas: Laisvė visada yra geriausias sprendimas
Atsakymas į rūkymo problemą yra paprastas: Nesilieskite prie cigarečių, jokia forma. Padėkite kitiems mesti, o savo vaikams nepradėti. Edukuokite save ir kitus. Tiesa akivaizdi: NIKOTINAS ŽUDO

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

twelve − eleven =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą