Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

KAIP UGDYTI VALIĄ … NORS TAI IR NEPADĖS MESTI RŪKYTI

Didžioji dalis rūkorių mano, jog jiems trūksta valios, kad mesti rūkyti. O taip pat sunku keltis ryte, sunku dirbti rutininius darbus ir prisiversti padaryti senai atidėtą reikaliuką. Ką daryti, kad valios padaugėtų?

* Išmokite valdyti stresą – išvengsite instinktyvių veiksmų, kurie orientuoti tik į trumpalaikį rezultatą

* Planuokite ir laikykitės palno – atlikdami suplanuotus veiksmus, labiau savimi pasitikite

* Pakankamai ilsėkitės: miegokite, sportuokite ir nealinkite savęs – paprasčiau save kontroliuoti, kai jaučiatės gerai

Visi šie būdai, gali padėti tapti valingesniu, tačiau ne mesti rūkyti … taip pat, valia ir metimas rūkyti nieko bendro neturi.

Metant rūkyti, reiktų naudoti metodus, veikiančius priešingai “valios” metodui. Nesikoncentruojame į priežastis, dėl kurių rūkantysis turėtų nerūkyti: pinigai, pavojus sveikatai, priklausomybė, gėda ir t. t. Rūkaliai jas ir patys kuo puikiausiai žino. Mes susitelkiame ties tuo, kodėl jie ir toliau rūko nepaisydami įvairių nepatogumų.

Rūkalius prikaustytus laiko ne kas kita, o baimė. Baimė, kad be cigarečių jie nebegalės mėgautis gyvenimu ir laisvalaikiu, kovoti su stresu, susikaupti ar atsipalaiduoti. Baimė, kad norėdami išsilaisvinti jie turės išgyventi sunkų ir varginantį periodą, kad nikotino poreikis niekuomet visiškai nepranyks ir be cigarečių jie nuolatos jausis varganai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

nine + eleven =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą