Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

Kas yra propilenglikolis

Tai e-cigarečių skystis – daugiau mažiau, tai, kas lieka jūsų plaučiuose įkvėpus dirbtinį dūmą. Nors žmogaus plaučiai geba pašalinti pašalinį vandenį, kuris patenka į plaučius garų pavidalu – propilenglikolis visgi nėra vanduo, tad jo užsilikimas plaučiuose ir patekimas į kraujotakos sistemą yra abejotinai natūralus ir sveikas.

1.2-Propilenglikolis yra skaidrus,bespalvis,tirštas,mažai lakus,bekvapis,neutralus ir higroskopiškas skystis. Produktas maišosi su vandeniu ir žemesniaisiais alkoholiais, esteriais ir ketonais bet kokiu santykiu.

1.2-Propilenglikolis USP veikia kaip baktericidas ir turi panašų poveikį kaip etanolis. Jis stabdo tirpaluose mikroorganizmų dauginimąsi. Koncentracija priklauso nuo mikroorganizmų rūšies. Bendrai efektas yra pasiekiamas esant 15-30% 1,2-Propilenglikolio USP koncentracijai tirpale

1.2-Propilenglikolis USP atitinka USP bei Europos vaistų reglamento švarumo reikalavimus

Pašalinio poveikio ir vartojimo būto neatitikimai: Polipropilen glikolis yra apibūdinamas kaip maisto priedas, kuris gali turėti pašalinę reakciją, sukelti alergiją ir pan. Tačiau yra pamirštamas vienas esminis dalykas – oficialiai skelbiamoje statistikoje Polipropilen glikolis naudojamas maistui t.y. jis pakliūna į burną, gerklę ir skrandį. Naudojant elektroninę cigaretę Polipropilen glikolis traukiamas į plaučius, kas absoliučiai neatitinka aplinkos, kurioje produktas buvo tiriamas. Net šventas vanduo, naudojamas ne pagal paskirtį gali būti mirtinas. Paimkite stiklinė vandens ir vietoj to, kad ją išgerti – įkvėpkite … . Būtent dėl to elektroninių cigarečių vartojimas yra tiesiogiai kenksmingas.

** Nuo 04 Balandžio 2016 metų, elektroninės cigaretės bus draudžiamos lėktuvuose, skrendančiuose į ir iš JAV, paskelbė JAV transporto departamentas. Ši taisyklė skirta, kad apsaugoti nerūkančius keleivius nuo pasyvaus nikotino ir kitų nuodingų medžiagų įkvėpimo. Be pasyvaus rūkymo, buvo minima ir elektroninių cigarečių baterijos užsidegimo rizika, kuri lėktuve gali turėti katastrofiškų padarinių. Taip pat, gali būti pradėtas riboti elektroninių cigarečių gabenimas bagaže, dėl savaiminio užsidegimo atvejų, užfiksuotų Logan oro uoste JAV 2014 metais.

Prie šios iniciatyvos jau prisidėjo ir Ryanair, skrendantis į/iš Lietuvos. Citata iš Ryanair puslapio

Tadas sako:  2015 04 21 14:39 Ar galima lėktuvuose naudotis elektronine cigarete? Ir ar galima prasinešt pro apsaugos punktą elektronine cigarete pro įėjimo vartus su el cigaretes skysčių?
Ryanair-skrydziai.lt atsako: 2015 04 21 16:17  … e-cigarete lėktuve naudotis draudžiama. Elektroninės cigaretės skystį patartina supakuoti kartu su kitais skysčiais pagal skysčių gabenimo rankiniame bagaže taisykles.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

20 − six =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą