Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

Kodėl siekdami mesti rūkyti, nesvarbu ką darome, gauname ta patį neigiamą rezultatą

Turbūt pastebėjote, metimas rūkyti yra ‘pasikartojantis’ procesas – ar norėtumėte sužinoti kodėl?

Viskas labai paprasta: 97 procentai žmonių siekdami rezultato naudoja tuos pačius veiksmus, kurie juos atvedė iki dabartinio rezultato. Ir tai visiškai nesvarbu, ar kalbame apie santykius, darbą, karjerą, fizinę būseną ar metimą rūkyti. Mes linkę kartoti tuos pačius veiksmus ir gauname tuos pačius rezultatus.

Pvz. mesdami rūkyti, mes kartojame tuos pačius žingsnius: susinervinam, kad rūkom – ir šveičiam cigaretes kuo toliau. Nuo pirmos akimirkos pradedam gailėtis, kad tai padarėm – nes negalėsim mėgautis gyvenimu ir kovoti su stresu … ir kai savigrauža pasidaro per didelė, nusprendžiam: turime mažai valios, netinkamas laikas, ar per daug streso. Ir atrodo, ką bedarytum – rezultatas tas pats.

Tiesa ta, kad visi bandymai mesti rūkyti yra to paties, kas nepavyko anksčiau kartojimas: tiesa, su korekcija į daugiau …ar mažiau. Tačiau rezultatas lieka toks pats, kol neišlipame iš savo komforto zonos ir nepadarome tai ką reikia daryti, arba nesugalvojame ko nors naujo.

Taigi jei nori te mesti, nustokite kartoti tai kas neveikia ….

Skaitytojų komentarai

  • Edmundas - Atsakyti

    lapkričio 20, 2017 23:13

    Nepatikėjau, kad aš galiu mesti rūkyti, netikėjau, kad tai įmanoma. Esu dėkingas, kad dar kartą pastūmėte mane, nes teberūkyčiau dar tikrai. Prieš du metus neišdrįsau, bet geriau vėliau, negu niekada. Dabar džiaugiuosi jau beveik metai, kaip aš laisvas, mėgaujuosi gyvenimu be bjauraus dūmo. Dar kartą ačiū jums.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

17 + 14 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą