Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

KUO DAUGIAU RŪKOT, TUO LENGVIAU MESITE

Gal sunku tuo patikėti, bet tai tiesa. Taigi, daugiau rūkai, tuo lengviau meti. Manoma, kad yra atvirkščiai, bet tiesa iš tiesų yra būtent tokia. Daug rūkantys žmonės paprasčiausiai turi mažiau iliuzijų, jog cigarete jie mėgaujasi, o ir metę rūkyti jie pajunta tokį stiprų savo sveikatos skirtumą, kad jį net sunku apibūdinti.

Žmogus, kuris rūko 20–30 metų, turi gilią priklausomybės problemą, tačiau metus rūkyti ir tas jo šuolis iki geresnės savijautos yra tiesiog milžiniškas – jam atsiveria akys, jis pradeda sveikiau kvėpuoti, užuosti kvapus.

Įsivaizduokite dabar, jei ištisus 20 metų nevalgytumėte savo paties mėgstamiausio patiekalo, ar bent nutuokiate, koks jis būtų skanus po šitiek laiko? Jį valgant apimtų ekstazė! Būtent tai ir nutinka ilgai rūkiusiems ir pagaliau metusiems žmonėms.

Kai rūkome vieną kitą cigaretę, tada tikrai atrodo, kad rūkyti malonu, nes dar ne taip jaučiasi poveikis sveikatai, neskauda plaučių, dantys ne geltoni, todėl ir iliuzijų apie rūkymą vis dar turime labai daug.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

one × 1 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą