Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

METAT RŪKYTI? 7 DALYKAI JUS NUSTEBINS IR 1 NULIŪDINS

Manote metimas rūkyti yra komplikuotas, ilgas, nemalonus procesas – jūs teisus. Tačiau daugeliui taip yra, nes jie nori, kad procesas toks būtų – dar prieš užgesinant paskutine cigaretė mes laukiame, kol prasidės abstinencija, depresija, panika ir pasimetimo jausmas. paskui kurį seks nemiga, nervingumas, o galiausiai pasivis 20-30 kilogramų papildomo svorio … ir gėdos jausmas užtraukus atsitiktinį dūmą. Po galais, nesinori to kartoti.

Tačiau ar kada pagalvojote, kad žiūrime tik į vieną monetos pusę … ir tai ką ten matome gerokai hiperbolizuojame.

Galima į metimą pažvelgti kitu kampu ir šie 7 dalykai jus maloniai nustebins:

  1. ATRADIMAS. Metimas rūkyti yra atradimo procesas, jūs pamatote aplinkybes, kuriose niekada nebuvote. Pajuntate save, tokiu kokiu jau seniai nesijautėte. Tai milžiniškas malonumas.
  2. MINČIŲ LAISVĖ. Vienaip ar kitaip, kol rūkom, turime visus savo planus derinti su 45 minučių ilgio grandine iki sekančios cigaretės. Ar tai būtų kelionė, ar susitikimas, ar maloni veikla … turėsime ją nutraukti kas 45 minutes rūkymui. Nutraukus šią grandinę, galite nueiti gerokai toliau nei leisdavo 45 minučių grandinė.
  3. KODĖL? Rūkoriai mesdami dažnai turi labai miglotą sumetimą kodėl meta. Na nes sako, kad jau laikas … sveikatai kenkia ir t.t. Bet kartu ir abejoja, kad verta atsisakyti savo ‘draugo’ ir’pagalbos streso metu’. Iš tikro, kai meti ir suvoki KODĖL vertėjo tai padaryti – jautiesi nerealiai. KODĖL? Nes esi laisvas, nes esi laimingas, nes esi gyvybingas!
  4. 1-2-3. Metimas, nėra raketų mokslas … tai tėra trys paprasti žingsniukai, tik suvokti juos reikia … ir žengti nedvejojant. Viskas… taip paprasta
  5. PASITIKĖJIMAS SAVIMI. Ei, kitiems mesti nepavyksta, o aš galiu. Ką dar aš galiu?
  6. SKONIS IR KVAPAS. Pažadu, pamatysite patys.
  7. APLINKINIŲ REAKCIJA. Daugelis bijo prarasti draugus, nors seniai mato save vieną berūkantį lauke. Draugai tik pagirs ir pasidžiaugs kartu mums metus. Jūsų artimieji pagirs, kad subrendote ir daug daug kitų pliusų.

… ir vienas, bet labai didelis nusivylimas pareis metus … kodėl padariau tai taip vėlai. Na gerai, kad ne per vėlai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

2 × 5 =

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą