Registruokis nemokamai konsultacijai

Registracija nemokamai konsultacijai telefonu.

Povilas

Sveiki, mano vardas Povilas ir taip Jūs teisingai pagalvojote,aš taip pat buvau rūkantis.
Rūkyti pradėjau 19-os metų, pakankamai vėlai lyginant su bendraamžiais. Pradėjau, ne todėl, kad vaikiausi rūkančių draugų ar “kietumo”, o todėl, kad man atrodė, kaip ir daugeliui kitu žmonių, rūkymas mažina nemiga, rūkymas mažina stresą, rūkydamas Jūs atsipalaiduojate, pamirštate visas problemas. Galiu drąsiai teigti – NEI VELNIO ! Mano manymu, tai tiesiog Jūsų pasąmonės padarinys, kurio Jūs negalite kontroliuoti. Cigaretė stipresnė už Jus ? Kodėl aš noriu rūkyti ? kodėl aš rūkau ? To paties paklausiau ir aš savęs prieš mesdamas rukyti. Mes visi suprantame kad palaipsniui kalame vinį į savo karstą su kiekviena surūkyta cigarete, bet vistiek rūkome. Po šios akistatos su šviesesniu rytojumi aš supratau kad nebenoriu rūkyti, kad jokia cigaretė nebus stipresnė už mane. Žinoma Jums greičiausiai kyla klausimas kodėl aš pasirinkau Allen Carr “ Lengvas būdas mesti rūkyti” seminarą. Atsakysiu labai paprastai, kodėl reikia kankintis ir varžyti save galvojant “ aš negaliu “ “aš pažadėjau sau” “negaliu palūžti”, kodėl reikia norit pasiekti kitą upės krantą plaukti per upę, jeigu yra pastatytas tiltas ir galima labai lengvai ja pereiti be galimybės sušlapti. Todėl ir pasirinkau šį seminarą. Pasakysiu atvirai tai buvo kažkas, ko dar nebuvau matęs. Pradžioje buvau nusiteikęs pakankamai skeptiškai, bet viskas pradėjo darytis su lyg kiekviena minute įdomiau. Ar Jums atrodo normalu, kaip ateinate mesti rūkyti, ir Jums liepia eiti parūkyti per pertraukėle ? Kodėl ? Gi Jūs atėjote mesti rūkyti, Jūs jau esate apsisprendęs ir nenorite. Net nežinau kaip tai veikia, bet galiu pasakyti, kad tai tikrai veikia. Išėjus iš paskaitos aš nenorėjau rūkyti, praėjus savaitei, mėnesiams aš vis dar nenorėjau rūkyti. Seminare, supratau labai daug dalykų apie kuriuos ankščiau net nesusimastydavau.
Šiuo metu aš jaučiuosi labai puikiai, gyvenimas tapo lengvesnis, atmintis tapo geresnė, pasiekiu puikių rezultatų versle, sportiniai rezultatai žymiai pagerėjo, kiekvieną rytą labai lengvai keliuosi 6-tą valanda, ir energingai pasitinku naują diena. Gyvenimas tapo daug produktyvesnis ir efektyvesnis, ne tik sveikatos atžvilgiu.
Džiaugiuosi galėdamas pasidalinti savo patirtimi su Jumis, ir tikiuosi pasuksite savo rūkaliaus gyvenimą tinkama kryptimi.
Nedvejokite, domėkitės, skaitykite, kalbėkitės, registruokitės … kitaip niekada gyvenimo nepakeisite, Sėkmės

Straipsniai

Allen Carr's Easyway

Straipsniai verti Jūsų dėmesio, kur galite palikti savo komentarą