Aqua Disiac – Kvepalai su feromonais, apžvalgos, komentarai, kaina, Kaip jis veikia?

[Total: 0    Average: 0/5]

Kas yra feromonai?

feromonų yra hormonas, veiklioji medžiaga skleidžiami iš mūsų odos. Jei jį išversti iš graikų kalbos pažodžiui, tai skambės kaip “pritraukti hormono”. Pagaminta iš odos liaukų abiejų lyčių, feromonų stimuliuoja kiek moterims, kaip ir vyrams. Mokslininkai įrodė, kad yra tiesioginis priklausomybė nuo pagamintų “traukos hormonų” sumos ir seksualumą. Taigi, jei jūsų oda liaukos gamina feromonus šiek tiek, tada jūsų seksualumas yra priešingos lyties akimis proporcingai mažas. Ką daryti tokiu atveju? Išlaikyti savo patrauklumą specialiomis priemonėmis, pavyzdžiui, parfumerijos su feromonais.

Kvepalai su feromonais: Kaina ir kur nusipirkti

Mūsų dienoraštis TutKnow.ru nėra sandoriai, prašome nerašyti mums komentarus prie šio klausimus, susijusius su pirkimo, pristatymo ir apmokėjimo prekių peržiūros. Pirkti moterų arba vyrų kvepalai su feromonais “Aqua Disiac yra oficialus internetinė parduotuvė.

Kvepalų kaina su feromonais Aqua Disiac:

Kaip veikia patrauklumą hormono?

UAB “pritraukimas hormonas” suvokiamas įkvėpus, per nosį. Todėl lengviausia perteikti savo svajonių objektą per malonus neįkyrus aromatas kvepalų. Mokslas įrodė, kad nosies kiekvieno gyvenimo yra įsikūrusi vomeronasal geležies. Jis taip pat siunčia hormoninį signalą į smegenis (tiksliau, į subcortical regione). Kaip ne bandyti eksperimentuoti su kvapų ir inhaliacijų, jūs neturite kvapas … hormonus, kad feromonai neturi kvapo, bet kur ir bet kokiomis aplinkybėmis. Bet pakankamai jų nedidelį kiekį (pažodžiui lašas) ir poveikis bus įspūdį jums ir aplinkiniams bus matyti jus kaip sekso objektą. Tai yra galingas įrankis, gundymo ir realizavimo jų fantazijas.

Savybės kvepalų su feromonais “Aqua Disiac

Feromonai nekeičia kvepalus, nes jos “besaratinia” nuosavybė. Taigi, galite pasirinkti bet kvepalų, kad jums kvapas geras, jų savybės nesikeis – pritraukti. Tai gera proga pajusti ir patirti aistringą meilę iš pirmo žvilgsnio. Tačiau tai ne pirmas komunalinių turto, pavyzdžiui, kvepalai Aqua Disiac taip pat yra feromonai ir elgiasi taip, lyg:

  • jums reikia romantišką datą ir stiprius pojūčius;
  • norite būti ryškesnis, patrauklesnis;
  • gėda, diskomfortas ir standumas neleisti jums gyventi visavertį gyvenimą;
  • noriu atnaujinti savo vedybinis santykius ir žadinti tuos jausmus su kaupu;
  • Jei norite būti nervų ir proto partneris;
  • tiesiog noriu atsikratyti depresijos ir būti geros nuotaikos.

Taikyti kvepalai su feromonais Aqua Disiac tik tiek, kad patepti kaip prakaitavimo rutulinių riešų, kaklo ir už ausų. Moterys, kurie tikisi įkvėpti partneris meilės žaidimus taikyti kvepalai su feromonais “Aqua Disiac gali būti bet kurioje vietoje, svarbu ne persistengti sumą.

Kas gali naudoti kvepalai su feromonais?

Vyrai ir moterys. Visų pirma, kvepalai Aqua Disiac sukurtas kiekvienos lyties atskirai. Yra nedidelis grožis, kuris nėra pakankamai vyriški bendravimas. Ekspertai ypač rekomenduojame tai toms moterims, kurie jau seniai vieniši, neryžtingas ir drovus. Kas sunku susitikti.

Moterys, kurios nori padidinti libido partnerį. Iš arti, įkvėpti kvapas, kad vyrai negali atsispirti moterų kūno. Aistringa elgesys partneriui taip pat bus pažadinti jus į plėšrūno.

Kvepalai Aqua Disiac galite pašalinti lovoje standumą su vyru. Jie atskleidžia visą natūralų potencialą natūraliai. Norite jaustis kaip Vyriškų širdžių karalienė? Labai paprasta.

  • Skaityti mūsų straipsnį apie pasirenkant kvepalus, kokių tipų yra ir kaip pasirinkti tinkamą kvapą.

Atsiliepimai apie kvepalų su feromonais “Aqua Disiac

Kiek ginčai kilo aplink feromonais poveikį seksualumo … Ir kiek nebūtų prisiekiu internete negavote aistringą meilę, ir raštu neigiamus atsiliepimus, vis dar pirkti kvepalai Aqua Disiac suma tik auga. Jei tai buvo neveiksminga, tada ten būtų diskutuojama. Bet labai daug teigiamų atsiliepimų neturi padėti moterims padaryti teisingą pasirinkimą bet kokio amžiaus. Pavyzdžiui:

Veronica, amžiaus 31

Mano abejonės, nebuvo jokių apribojimų: pirkti-Nepirkite kvepalai su feromonais? Savaime Aš asmuo neryžtingas ir aš mieliau likti nuošalyje, o kiti supranta. Tačiau palūkanos vis dar pagriebė. Absoliučiai anonimiškai aš nusipirkau Aqua Disiac skaityti, kartu su teigiamais atsiliepimais, nes ji yra lengviau padaryti per internetą. Ir bandžiau juos ant kaklo ir pagal plaukų prieš einant į kiną su draugu. Buvau nustebęs, kai vyrų dėmesys buvo skoncentrirobalos ant manęs, o ne ant mano gražus draugė Marina. Buvau dvigubai malonu. Dabar aš žinau, kad yra ginkluotas ir pavojingas.

Milena, 36 metų

Po skyrybų aš jaučiau, kad žemės išjudinti iš po jo kojų: Senos, nepatenkintas, vienatvė man depresija pelės the stay-at-Home. Manau buvo labai nelaimingas, jei nauji metai man davė kvepalai su feromonais “Aqua Disiac. Skaityti atsiliepimus ir būdas jas taikyti. Buvo viskas paprasčiau, nei aš maniau. Pirmasis taikinys ir eksperimentas Turiu kaimyną-bakalauro. Jis sako, kad patinka tik mano šunys, moterys jam ten. Teko susidurti su juo atsitiktinai lifte … Pirma diena buvo nuostabi. Rekomenduoti.

Valentino, (amžius nenurodyta)

Mes labai retai mano vyras ėmė į pensiją, ir aš pradėjau pastebėti nepatogios atrodo ir patelė turi šviesūs plaukai ant jo švarko … Taigi, kaip vyrui man brangina, skandalas buvo perregistruotas. Protingai – įsigyti Life Sexy kvepalai su feromonais, aš perskaičiau daug įdomių daug apie šį nepagaunamas hormono. Apibūdinti, kaip aš jų nebus, bet kas nori išlaikyti savo vyrą pasakyti: jums tereikia tapti patraukli vėl paįvairinti lytinį gyvenimą, turi būti nustatytas ir tada jūsų tigras bet jūs nesiruošia niekur p. >

About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.