Electricity Saving Box – nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

niekam ne paslaptis, kad kiekvienais metais elektros kaina auga nepriklausomai nuo piliečių gerovei. Tai ypač pasakytina apie verslininkus, kurie visomis įmanomomis priemonėmis bando sutaupyti pinigų, nes elektros kaina už komercinių organizacijų, yra daug didesnis nei gyventojų. Todėl energijos taupymo prietaisas paklausa pastaraisiais metais lenkia pasiūlą. Ir vienas iš populiariausių ekonomiškai ant NVS šalių rinkose yra laikoma Elektros taupymo dėžutė. Bet kaip pateisinti šio įrenginio pirkimo?

Projekto aprašymas Elektros taupymo langelis

Mes analizuojame elektros energijos taupymo Box rezultatus, pateiks instrukcijas apie tai, kaip padaryti ekonomaizerį su savo rankas, ir taip pat apsvarstyti grįžtamąjį ryšį iš klientų ir specialistų. Neatmetama galimybė, kad pirmiau ekonomiškas energijos gali būti banali skyrybų išradingiausi sukčiai.

Žmonės Elektros taupymo langelis

Ekonomiškas elektros Elektros gelbėjimo langelis yra kompaktiškas dydis įrenginys 120х70х40 mm, o sveria 125 gramų. Veikia nuo standartinio maitinimo gyvenamųjų ar pramoninių patalpų.

Šiuo atveju iš ekonomaizerio narių gamintojas, kad vienas instrumentas su rezervas gali būti pakankamai, kad pilnai įrengtas su elektros prietaisų butą ar namą su ne daugiau nei 100 m2 ploto su maksimaliu drėgmės 85%. Ty, vonios kambarys, sauna, šalia atvirų vandens šaltinių veikia elektros taupymo Box nerekomenduojama.

eksploatavimo elektros taupymo Box principas

Kaip ir dauguma prietaisų, kurių pagrindinis tikslas yra sumažinti išlaidas, susijusias su elektros energijos suvartojimo namuose, ekonomiškas energijos Elektros taupymo langelis veikia nuo 220V lizdo kaip pradinėje Converter.

Kitaip tariant, darant prielaidą, kad fizikos dėsnius, mūsų lizdo yra dviejų tipų energijos: aktyviosios ir reaktyviosios. Pirmasis yra skirtas užtikrinti prietaisų efektyvumą, antra suvartojama elektromagnetinių laukų, tarp kitų dalykų, kenksmingų žmonėms formavimas. Taigi skaitiklis skaičiuoja šių dviejų tipų energijos vienu metu, taip neapkraunant mus išleisti nenaudingas kilovatais. Ir Elektros taupymo dėžutė išsprendžia šią problemą pakeičiant nuostolingą srovę elektros aktyvus.

Kaip sakoma, visi išradinga – tai paprasta! Svarbiausia, nereikia pirkti suklastotas ir gauti skyrybas, todėl siekia ekonomiškas tik oficialioje svetainėje:

Privalumai prieš konkurentus Elektros taupymo langelis

Ekonomiškas energijos taupymo Elektros dėžutė sėkmingai apjungia privalumų spektrą, tarp kurių reikėtų išskirti:

  • Lengva naudoti: tiesiog prijunkite įrenginį prie maitinimo šaltinio, tada ji veiks visiškai automatinį režimą;
  • absoliutus teisėtumą: ekonomaizeris neturi įtakos skaitiklio veikimą;
  • tarnavimo buitinių prietaisų pratęsimo;
  • sumažinti elektromagnetinės spinduliuotės, kuri turi neigiamą poveikį gyviems organizmams lygį;
  • Galiausiai, atsipirkimo laikotarpis prietaiso neturi viršyti dviejų mėnesių.

Programos Elektros taupymo langelis

Tačiau reikalaujamus Europos verslininkų, electromanometer idealus universalių programų vartotojų atsiliepimus biurų pastatų, parduotuvių, maitinimo įstaigų, sveikatingumo centruose, grožio salonuose, garažų, ir kitų įmonių, kur elektros energijos sąnaudos yra viena iš pagrindinių priežasčių, dėl padidinimo mokesčių. Galų gale, tinkamai prižiūrėti, Elektros taupymo dėžutė, galite sutaupyti nuo 25% iki 50% komunalines paslaugas.

Kaina įrenginio

Kad apriboti save nuo sukčių machinacijos ir ne patenka vienakrypčius skyrybų, pirkti ekonomiškas ENERGY Elektros taupymo Box tik oficialioje svetainėje:

Kaip padaryti, kad elektros energijos taupymo dėžutė su jų rankose?

Norėdami pradėti su, kad surinkti elektros energijos taupymo Box namuose nepatyrusiems vartotojas nėra taip paprasta. Todėl mes jums dvi instrukcijas, kaip padaryti panašų įtaisą arba rankomis arba su pagalbos už pagalbą. Abiem atvejais galutinio produkto kaina bus kelis kartus mažesnis, palyginti su suma, kad aš paklausti originalaus prietaiso pardavėjų.

instrukcija Nr 1

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

1. Jei jūs turite įgūdžių kurti elektros sistemas ir patirtį su lituokliu, tada naudokite modelis:

Tais atvejais, kai:
FU – saugiklis, 5A;
C1– kondensatorius į 400V;
C2 – kondensatorius 25V;
C3 – kondensatorius 1,3 V;
D1-D4 diodas tiltas ;.
λ – šviesos diodai, kurie yra prijungti per ribojančių rezistorių

2. Surinkta mokestis gali būti nustatytas tinkamo dydžio korpusas seno PSU.

Įvertintos komponentų sąnaudos – 200-300 ….

instrukcija Nr 2

  1. Išsaugoti virš ekrano yra vadinamas “schema Elektros taupymo dėžutė” savo kompiuteryje.
  2. Take Išspausdintas vaizdas kapitonui specializuotą parduotuvę ir užsisakyti elektrinį krūvį pagal Jūsų pavyzdį.
  3. Įdėkite gatavo produkto atveju bet maitinimo, kuris turi dydžio jums reikia.
50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Iš viso išlaidų komponentų kartu su kvalifikuota 800-1000 rublių paslaugų verta jums. Siūlome negaišti laiko ir užsisakyti produkto gamintojo svetainėje:

nuomonė PowerSaver elektros taupymo Box Elektros energija: skyrybos ar ji tikrai veikia

?

Specialistai

Valerijus artemov – Elektrik (Samara)

Kai turėjau pirkti elektrą taupymo Box patenkinti savo profesine smalsumą. Paaiškėjo, kad ekonomaizeris pasakojama jo mandatą funkcijas: sumažinti elektros energijos suvartojimą konvertuojant reaktyviąją energiją į aktyvus. Dabar darau tokio tipo įrenginį ir užsidirbti šiek tiek pinigų.

Eugenijus Žuk, vykdantysis direktorius statybų bendrovė (Podolsko)

Pastaruoju metu dauguma mūsų klientų užduoti mums įdiegti Elektromechaniniai statybinių ir remonto darbų pagal nutylėjimą procesą. Žinoma, mes dažnai turime reaguoti į rinkos poreikius, todėl kruopščiai studijavo dabar turimus pavyzdžius. Geriausias prietaisas iš Atsižvelgiant į kokybės ir našumo taške, buvo Elektra taupymo dėžutė. Be to, jis yra teisėtas, ką galima pasakyti apie jo konkurentų.

Santrauka: 1 mėnesį nuo eksploatacijos metu dviejų dalykų mūsų objektų ekonomaizeryje – trijų kambarių butai, kurie gyvena 8 žmonės iš viso sutaupyti sudarė lygiai 3 758 rublių. Vidutiniškai 1 879 rublių ant gyvenamojo ploto.

Aleksejus Kosenko – fizikos mokytojas (Volgogradas)

Ekonomiškas energijos taupymo Elektros dėžutė – gana padorus įrenginys, kuris efektyviai pašalina elektros energijos pertrūkiai ir sumažina nuostolius galios, kai varža. Tačiau, turiu abejonių dėl taupymo rezultatais, kurie deklaruoja, kad prietaiso gamintoją. Aš nesakau, kad tai buvo skyrybos, bet ne 50%, negali būti laikomi. Praktiškai jūs gaunate apie 35%, o kai kuriais atvejais 40%. Tačiau dėl pinigų! – tobulo rezultato

Klientų nuomonės Elektros taupymo langelis

Dmitrijus Pereverzev – aš dirbu kaip vadybininkas vienoje iš Bendro darbo centrų sostinėje. Bendrovė išlikti, buvo būtina gana iškelties pradžioje. Bet veikti nuostolingai, net pirmą kartą, mes negalėjome sau tai leisti. Taigi turėjau rasti netradicinius metodus ir priemones kaštų optimizavimo. Tai, iš tiesų, atvedė mus prie elektros taupymo langelyje.

Argumentai:

Po šešių mėnesių, 4 prietaiso naudojamo 370 m2, išgelbėjo mus apie 50 tūkst …., nepaisant to, kad jų bendra vertė siekė maždaug 6. Taigi, vieną kartą investavę į energijos taupymo technologija yra ne daugiau kaip …., per metus bus galima sumažinti išlaidas elektros tiek, kiek 100 tūkstančių ….

Suvart:

Ekonomiškas Elektros energijos taupymo dėžutė visiškai pateisina savo vardą, tačiau jis turi vieną trūkumą – prijungtas prie tinklo įrenginį begėdiškai užima antrą lizdą lizdą. Ty įdėti šalia virdulys vis dar vyksta, o apie maitinimo nuo spausdintuvo, arba įkrauti iš nešiojamojo kompiuterio galime pamiršti. Štai kodėl aš rekomenduoju gauti USB šakotuvą.

Jelena Zavgorodniy –

Mūsų šeima gyvena senojo skydinio namo, kur laidai nepasikeitė nuo 1970 perkate Elektros taupymo Box, o lėmė ne taupyti ir normalizavimas tinkle. Jei anksti įjungti skalbimo mašiną kartu su virduliu buvo neįmanoma, dabar problema išspręsta. Įtampa nukrinta praeityje, ir būsto ir komunalinių paslaugų kaina sumažėjo 20%.

Olga Nesterenko – (Sankt-Peterburgas)

Tiesa, dėl mišrių nuomones internete ilgą laiką abejojo: ar gauti man Elektros taupymo langą arba atidėti ateičiai pirkimą. Ilgą laiką, bet mano kantrybė ne pakankamai, ir aš pagaliau nusprendė. Aš užsisakiau prietaisą oficiali gamintojo svetainę, vadovai buvo mandagūs ir profesionaliai patyrusių žmonių. Kvietimas paminėta skaičius vyks nuotoliniu konsultacijos. Paklaustas apie gyvenamojo ploto ir skaičiaus prietaisų filmuotą medžiagą. Galų gale, sakė vieną įrenginį su pakankamai. Apskritai, paslaugos aukščiausiu lygiu!

Naudojimas ekonomiškas daugiau nei dvi savaites, vekseliai dar ateis, bet lemputės yra daug ryškesnis Shine, o greičiau katilas vandeniui šildyti.

Išvada Elektros taupymo langelis

Išanalizavus ekspertų ir grįžtamojo ryšio nuomonę iš klientų, jums reikia konstatuoti faktą, kad čia nėra skyrybų ir neturi kvapo. Elektros taupymo dėžutė tikrai veikia, paliekant iš darbo dėl interneto skeptikų armiją.

Be to, jei jūs vis dar abejoti ekonomaizeryje efektyvumą, tada bandykite naudoti juos vokiečių nuolaida oficialioje svetainėje:

About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.