Ems Trainer – nuomonės, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, diržą

[Total: 0    Average: 0/5]

Mano nėštumas pradėjo su komplikacijomis, kurios aš praleido keletą savaičių ligoninės lovoje. Kaip rezultatas, po gimdymo mano svoris buvo gerokai didesnis nei įprasta paveikslėlyje. Konsultavausi su gydytoju, sudaryta iš naudinga ne kaloringų maisto produktų meniu ir už metus, galėjo grįžti savo kūną normalu. Bet tokie svyravimai nėra geriausias poveikis odai: ji prarado tonas ir elastingumą. Norėdami ištaisyti situaciją man padėjo zona AVS-treneris.

Ant prietaiso aš sužinojau iš draugo, kurį mes patenkinti žaidimų aikštelėje. Ji man papasakojo apie dešimtis mašina, parodė nuotrauką ir pasiskolinome jį vieną dieną, todėl galiu pabandyti kaip tai veikia. Prieš įjungiant dešimtis mašina nuėjau į oficiali svetainė EMS-treneris ir skaityti apie principą. Įsitikinęs, kad prietaiso saugos ir skaityti kitų nuomonę, aš užsisakiau ta pati.

Kas buvo sklype Ems-treneris

išpakuoti užsakymą, pamačiau langelį, kuris buvo trys daiktai. Didžiausia iš jų, tiesiogiai diržas AVS-treneris, turi gėlių rūšies, kurio esmė yra elektroninis mechanizmas, ir šeši žiedlapių pakartoti anatominius bruožus spaudoje. Net du iš tos pačios raumenų stimuliatorius primena raidę V, kurio dugnas yra irengta Mygtukas su elektronika. Šie prietaisai gali būti pritvirtinti prie viršutinės ginklų, šlaunų, juosmens.

aš paėmė diržą ir supratau, kad pagrindas yra silikono. Tai plokščias, minkštas ir patvarus ir todėl yra idealus tokių prietaisų gamyboje.

Dėl vidinio paviršiaus žiedlapių, pateiktų elektrodus, prijungtus prie mechanizmo paleisti elektrinį krūvį ir nustatymo trukmės ir intensyvumo darbo. Elektrodai yra padengtas labai plonų plokščių gelio, patikimai pritvirtintas prie kūno ir platina impulsų per paviršių.

Man patiko, kad jis tvirtai prilimpa prie odos ir yra gana plokščia. Dėl to ji gali būti paslėpta po drabužiais, o ne reklamuoti kitiems. Bet, kita vertus, EMS treneris nesigėdija parodyti žmonėms. Galų gale, ji turi stilingą Black ir geltona dizaino, atrodo brangus ir įspūdingas.

Norint suprasti mechanizmą, taip pat nebuvo sunku, padėjo nuomones. Centre yra apvali mygtuką, įskaitant prietaiso. Dešinę ir į kairę nesutinku mygtukai yra trikampiai. Jiems reikia perjungti galią. Viršuje šviesos iki numeriais nuo 1 iki 4, atitinkančias elektros impulsų stiprumą. Man nereikėjo statyti raumenis, todėl klijuoti su pirmųjų dviejų programų. Bet net ir šiuo režimu pajutau susitraukimo ir atsipalaidavimo raumenų.

Atletiškas treneriai taip pat atkreipti dėmesį į efektyvumą ir saugumą šio raumenų stimuliatoriumi. Pateikite eksperto nuomone Pavyzdys:

Išnagrinėję su prietaisu, aš pradėjau mokymus.

Kaip pakeisti savo kūną su EMS-Trainer

Prieš pradedant dienos mokymus, nuėjau į forumą sužinoti apie EMS autobusų paprastiems žmonėms. Deja, ten taip pat buvo neigiamas nuomones ..

Daugelis nuomonės apie forumą buvo teigiamas. Moterys kalbėjosi apie numesti svorio ir atsikratyti celiulito, o vyrai apie spaudos stiprinimo ir raumenų apimties padidėjimo rankų ir kojų. Daugelis iš jų patvirtino savo pastabas nuotraukų prieš ir po EMS-treneris pirkti.

Aš laukiau, kol vaikas miega, patogus dėvėti viršuje ir iš naujo perskaitykite vartotojo vadovą. Ši procedūra nebuvo sudėtinga.

 1. Aš trinamas pilvą antiseptiniu tirpalu, pašalinti riebalus odą.
 2. Antra, aš atnešė jį į spaudos diržo regione ir paspaudėte žiedlapių stora jų prisijungti.
 3. Tada aš spustelėjote ant apvalaus mygtuko, įjungiant dešimtis mašina, ir įdėti režimą vienybės.

EMS-instruktorius pradėjo duoti silpnas elektros signalus. Pagal jų veiksmus pilvo raumenys ritmiškai sumažėjo ir atsipalaidavęs. Iš pradžių tai buvo baisu, bet po kelių akimirkų aš per mano baimės ir sutelktas į pojūčius. Aš pastebėjau, kad kūnas pradėjo išsiliejo gražią karšto banga.

Tai dėl darbo visų pilvo raumenis, net giliausias. Po 20 minučių aš išjungtas Ems-treneris, paėmė jį ir trinamas gelio įterpti.

Kitą kartą aš pridedamas prie kūno visas tris Velcro: nuo spaudos ir klubų vietoje celiulito požymius. Per operaciją, EMS treneris darau mano favoritai ar paprastą pratimą. Šiek tiek paraudimas ir šilumos pojūtis parodė sustiprintą apytaką ir pagreitinti medžiagų apykaitą, dėl kurių oda yra sugriežtintos, tampa lygi ir elastinga.

Kaip pirkti originalų Ems-treneris

Šiandien galite įsigyti įvairių elektroninių stimuliatorių raumenims stiprinti. Tačiau, aš rekomenduoju gauti išbandyti žmones ir sportininkų AVS-treneris. Ieško kokybės prietaisas, galite ilgą laiką naudoti visas funkcijas, būtent:

 • sustiprinti raumenis bet kurioje kūno dalyje;
 • Jei norite sumažinti apkrovą stuburo;
 • Jei norite sumažinti riebalinio audinio storį;
 • Jei norite atsikratyti strijų ir celiulito ant odos;
 • Jei norite atkurti tonas po priverstinio lova poilsio.

Dėl oficialaus puslapio EMS-treneris pamačiau kokybės sertifikatą ir skaityti apie didelio masto tyrimų. Juose dalyvavo įvairaus amžiaus žmonės ir tipų figūra.

Po to, kai 30 požiūrių su EMS-treneris Vidutinis gauti šie rezultatai:

 • sumažinti liemens apimtį yra 9-10 cm;
 • sumažinimas šlaunies perimetras yra 5-6 cm;
 • bendras svorio 4-5 kg.

puslapio apačioje aprašomas įregistruoti sklypo tvarką. Aš veikė pagal išduotus klausimyną instrukcijų, jie nurodė telefonu, kad pašte adresą ir sumokėjo stimuliatorius tik patikrinusi, kaip laikomasi deklaruojamų savybių. Kitas svarbus bruožas užsisakyti iš oficialios svetainės yra griežtas privatumo politiką. Aš tikrai nesigėdija savo treniruotes, bet norėčiau, kad būtų išvengta nereikalingų klausimų. Aš perskaičiau apie tai kitų nuomonių.

Dabar mokymus naudojant diržą, EMS treneris tapo mano įprastas dalykas. Prietaisas yra saugiai pritvirtintas prie kūno, nematoma po drabužiais, netrukdo man judėti ir sulenkti į skirtingas puses. Pirmas malonus pokytis aš pastebėjau po kelių dienų. Oda sugriežtino ir strijų išbalo ir tapo lygus. Netrukus mielai pastebėjau, kad mano įprasti drabužiai yra per didelis. Aš šiek tiek drabužių spinta atnaujinimas ir dabar yra labai laimingas su mano atspindį veidrodyje. Tikiuosi, kad mano apžvalga bus naudinga.

About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.