Handy Heater – nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

[Total: 0    Average: 0/5]

Patogus šildytuvas yra nešiojamas šildytuvas, kuris greitai šildo kambarį ir, kaip yra nurodęs gamintojas ir patvirtina vartotojų leidžia sutaupyti šildymo sąskaitą.

Produktas turi šiuos privalumus:

 • prijungia prie bet lizdo, vertikaliai arba horizontaliai (sukasi kištuko).
 • Kompaktiškas ir patogus keliauti.
 • Greitai ir lengvai šildomas.
 • Energija 350 vatų.
 • Reguliuojamas termostatas.
 • Programuojamas 12 valandų laikmatis.
 • automatinio išjungimo laikmatis
 • Tylus veikimas.
 • išlaisvina aikštėje.
 • įšyla iki 23 kvadratinių metrų.

Šildytuvas turi puikias savybes. Dėl kompaktiškų įrenginių įspūdingas žemo ir aukšto lygio parametrus ventiliatorius, laikmatis ir geros temperatūros diapazone.

Parduodamas šiose šalyse:

turinį

 1. Apžvalga Patogus šildytuvas
 2. Dizainas
 3. Naudojimo instrukcija
 4. Atsiliepimai Real vartotojų
 5. Kur nusipirkti, tai kiek?

Apžvalga Patogus šildytuvas

ntibiotic cpue coe up1 1 Handy Heater  nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

Patogus šildytuvas elektrinis šildytuvas, kuris gali šildyti kambario dydis iki 23 kvadratinių metrų. Ačiū, kad skaitmeninis laikmatis, temperatūros kontrolės ir built-in apsaugos nuo elektros šuolių ryšį su bet kuriuo elektros lizdą. Produktas šildys kambarį ir sutaupyti pinigų sąskaitas už šildymą.

Nešiojami šildytuvai nėra nauja koncepcija ir parduodami universalinių parduotuvių ar kitų mažmeninės prekybos parduotuvėse su platų įvairių dydžių ir kainodaros variantus. Tokie įrenginiai yra populiarus, nes šildymo sistemos iš daugelio namų arba negali susidoroti su šalčių ir nesuteikia pakankamai šilumos, ar yra neekonomiškas trumpalaikiam naudojimui.

Šis prietaisas yra gana maža ir turi 350 vatų galia. Nors produktas gali šildyti kambarį su 23 kvadratinių metrų (standartinio miegamojo dydžio) srityje, manoma, labiau tinka mažoms erdvėms, pavyzdžiui, vonios, biuro biuro biure. Taip pat jis yra patogus imtis kelionę palapinėse, traukiniai, Automobilių šis prietaisas bus nepakeičiamas.

>>>>  Varikosette - nuomonės, komentarai, kaina,

Patogus šildytuvas skleidžia šiltą orą, kad jaučia ir kvepia kaip džiovyklė pučia orą. Prietaisas pagal nutylėjimą yra nustatytas iki 30 laipsnių Celsijaus, o greitis yra nustatytas aukšto lygio. Vartotojas gali reguliuoti temperatūrą nuo 15 iki 33 laipsnių Celsijaus ir nustatyti greičio didelės arba mažos. Yra laikmatis, kuris leidžia jums konfigūruoti jį 1-12 val.

ntioxidnt bnn berrie1 Handy Heater  nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti Dėl termostato naktį, galite palikti prietaisą be baimės, kad jis bus “Žaizda” iš kilovatais elektros daug.

Kompaktiškas dizainas idealiai tinka biure, terasos, vonios kambarys, nakvynės namai, Kempingai, rūsiuose, garažuose, ir dar daugiau. Tuo pat metu, prietaisas lieka kietas liesti.

Dizainas Patogus šildytuvas

“Smart, novatoriškas dizainas gamintojas Patogus šildytuvas skelbti savo produktą yra kompaktiškas, bet tuo pačiu metu, galingas našumo dėka izoliacinės dizaino Thermo-Keraminiai.

dizaino, kaip nurodyta, yra numatytas su reguliuojamu termostatą kontroliuoti temperatūrą. Oro cirkuliuojančių ventiliatorius su dviem greičiais. Skaitmeninis temperatūros ekranas ir laikmatis įjungtas / išjungtas, siekiant pagerinti patogumą.

Naudojimo instrukcija Handy šildytuvas

dėžutė su šiuo produktu įterptųjų instrukcijos, kuri pateikta rekomendacijų dėl šio prietaiso veikimą.

 1. Norint sumontuoti šildytuvą pageidautina prie sienos.
 2. Visada prijunkite šildytuvas tiesiai į sieninį lizdą. Niekada naudojate prailgintuvą ar maitinimo laidą.
 3. iš šildytuvo karšto oro išeina. Norėdami išvengti nudegimų, neleiskite plika oda būtų arti šalia bėgimo.
 4. Keep degių daiktų, pavyzdžiui, baldai, pagalvės, patalynė, laikraščių, drabužių ir užuolaidos esant ne mažiau kaip metro iš abiejų pusių apie šildytuvo atstumo.
 5. Šis prietaisas nėra skirtas naudoti vietovėse, kuriose yra didelė drėgmė.
 6. Niekada įdiegti įrenginį, kur jis gali nukristi į vonia arba kitų panašių vietų.
 7. Tinka tik vidaus naudojimui.

Kur nusipirkti, kiek Handy šildytuvas?

Įprastų parduotuvių toks produktas sunku įsigyti, o vėliau pripūstos kainą (apie 30-50 JAV dolerių už vienetą). Galite sutaupyti pinigų užsakant produktą internetinėje parduotuvėje.

>>>>  Awaderm Eye - nuomonės, kaina, kur pirkti, vaistinė, verta, grietinėlė?

Norėdami užsisakyti, spauskite žalią mygtuką (esantį žemiau) ir užpildykite atsiliepimų formą. Visą dieną jums susisiekti parduotuvę ir nurodyti tam tikrą tvarką detales.

Pristatymas vykdomas keliais pašto paslaugų (galite pasirinkti labiausiai Jums patogiu metu), ir trunka 2-5 dienas. Pinigų pristatymo.

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.