MagnuFuel – nuomonės, kaina, kur pirkti, vaistinę, tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

Dar ne taip seniai buvo į automobilių technologija, kuri, anot gamintojų ir pardavėjų, gali sumažinti kuro sąnaudas srityje naujovė. Tai vadinama MagnuFuel Norėdami išvengti tapti auka pirkti nenaudingą produktą, būtina skaityti atsiliepimus apie jį įvairių interneto resursų.

Ekonomiškas kuro MagnuFuel: & nbsp; ne ar tiesa

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Beveik kiekvienas vairuotojas nori sunaudotas degalų kiekis yra mažesnis, o plaukimo atstumas ne padidėjo, o kad variklio galia nepateko. Ar tai įmanoma? Gamintojas ekonomaizerio MagnuFuel teigia, kad tai įmanoma.

prietaiso MagnuFuel privalumai, taip: H4>

  • Vidutiniškai, priklausomai nuo markių ir modelių automobiliams, kuro sąnaudos sumažėja iki 20%.
  • Variklio dalys yra apsaugotos nuo žemos kokybės degalais.
  • Didina tarnavimo laiką (mtbr) variklis mašina.

Kaip veikia MagnuFuel

MagnuFuel prietaisas yra išdėstyti taip, kad, neodimio magnetų pora, kuri yra MagnuFuel, paveikia kurą. Be to, šios magnetai sudaro stiprų magnetinį lauką, kuris sulūžta vienetų angliavandenilių junginių, kuriame kuras dega greičiau.

gricuture bur coe up1 MagnuFuel   nuomonės, kaina, kur pirkti, vaistinę, tai verta? magnetinis laukas stumia molekules vienas nuo kito, taip, kad jie yra prisotintas deguonimi (O2) iš visų pusių ir visų kuro nudegimų be liekanos. Tai padidina santaupas.

Užginčytos teigiami ir neigiami atsiliepimai Ful Nemokama

Yra klaidingų atsiliepimai patalpintą iš konkurentų ar savininkų degalinėse užsakymo, tačiau yra realus. Įtraukti galvą ir studijuoja, kaip viskas veikia iš tikrųjų:

  1. Magnetiniai prietaisai yra tikrai galėtų sutraiškyti vienetų, iš esmės molekules. Jis naudoja branduoliniame reaktoriuje arba miniatiūriniai LHC principas.
  2. Kuro transporto priemonių, tai būtų benzinas arba dyzelinas yra izoliatorius (medžiaga, kuri prastai atlieka elektros). Vairuotojas-fizikas apskaičiavo, kad, siekiant atkurti, traiškyti ir vairuoti molekules jums reikia sukurti didelį magnetą, apie 15 aukštų aukščio. Ir šis magnetas nešti molekulių, kurios turi dar daugiau galios atotrūkį. Maži magnetai, kurios gali paveikti kuro molekulių dėl to, kad santykinai mažos masės benzino arba dyzelino, kad per juos praeinančios.
  3. Be to, ekspertai teigia, kad magnetiniai laukai gali paveikti nešvarumus, esančius degalus. Todėl, prietaisas MagnuFuel gali pratęsti variklio tarnavimo laiką.

vaizdo įrašo matyti, kad prietaisas sukurtas automobilių kompanija “General Motors”. Bet kodėl tokių prietaisų jie nėra nustatyti remiantis jų automobilių gamybos, tai gali būti pakelti auto pardavimų reitingą? Atsakymas paprastas: tokie įrenginiai yra uždraustas JAV dėl to, kad po truputį didėja CO2 emisijos (bet yra versija, kad didieji akcininkai “General Motors” taip pat yra naftos kompanijų savininkai – tai nėra pelninga sumažinti naftos vartojimą) .

Nekilnojamas apžvalga MagnuFuel h4>

Ekonomaizeris buvo įsigyta specialiai eksperimentui. sėkmingai buvo įdiegtas į sistemos mašina. operacijos per mėnesį vėliau metu, ten buvo kuro suvartojimo sumažėjimas apie 25% (nuo 7 litrų iki 5,5 litrų 100 km).

Iš pirmiau pateiktos informacijos galime daryti išvadą, kad su naujų elektroninių prietaisų nereikia persekioti, jei esate tikri, kad perkate originalų įrenginį. Jei šie prietaisai tikrai dirbo, tai būtų didelis pliusas vairuotojų ir mažiau kuro pardavėjų.

Užsakyti tik originalius produktus!

gricuture bur cooking1 MagnuFuel   nuomonės, kaina, kur pirkti, vaistinę, tai verta?

>>>>  Orthofix - reguliatorius, kur pirkti pigiausias, kaip jis veikia?
Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.