Silane Guard – skysto stiklo, apžvalgos, komentarai, kaina, Kaip jis veikia?

[Total: 0    Average: 0/5]

Silane Guard yra kosmetikos už automobilio korpuso priežiūros. Jis sukuria apsauginę plėvelę, kad atstumia vandenį ir nešvarumus, saugo nuo agresyvių veiksnių aplinkoje, mažų įtrūkimų ir įbrėžimų, taip pat suteikia automobiliui ryškų blizgesį.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

silano apsaugos – pagamintas Japonijoje ir turi aukštą kokybę. Gamintojas įmonės Willson Co Ltd “daugiau nei pusę amžiaus užsiima automobilių priežiūros produktų ir automobilių cheminėms medžiagoms gaminti.

silano apsaugos išlaiko auto turtingas ir ryškus spalvą, šalina nedidelius defektus ir apsaugo ilgą laiką kūną.

Bet reikia nepamiršti, kad nėra originalaus gamintojo svetainėje čia, ir ten yra padirbtas kopijas originalo svetainėje. Labiausiai agresyvi yra reklamos klastotės, turėkite tai omenyje perkant.

ppe bright coe up1 2 Silane Guard  skysto stiklo, apžvalgos, komentarai, kaina, Kaip jis veikia? Po pirkti automobilį kiekvienas žmogus nori taip ilgai, kaip jūs galite laikyti jį į formą, kurioje jis buvo įsigytas yra geras darbo dalys, tyliai veikia, gera sistema ir elegantiška išvaizda. Modernus chemija galite lengvai padaryti ši svajonė taptų realybe. Be to, unikalus automobilis leis jums grąžinti originalią formą net naudojamas ir “prieskoniais” mašinos. Yra kūną, siekiant padėti iš poliravimo ir apsauginių kompozicijas. Priklausomai nuo sudėties jie yra:

 • Abrazyviniai.
 • Vaškas.
 • Sintetinė.

Kiekviena turi savo privalumų ir trūkumų. Abrazyviniai puikiai atgaivina kūną, bet pašalinti dažų sluoksnį. Vaškas suteikia puikią Shine, bet prilimpa prie paviršiaus gana didelis. Sintetiniai tinka ilgalaikiam naudojimui, bet efektyviai juos taikyti sau yra beveik neįmanoma.

turinys

Skystas stiklas silano apsaugos automobiliams

puikus sprendimas vairuotojams buvo silano apsaugos kompozicija. Tai yra viena iš labiausiai garsių apsaugos blizginimo kosmetikos pasaulyje. Silano gaminami Japonijos bendrovė Willson, kuri parduoda chemikalų daugiau nei penkiasdešimt metų. Tai lenkų priklauso sintetinių keraminių dangų, kuris yra pagamintas ant silicio pagrindu. Tačiau silano apsaugos savybės dar skiriasi nuo tokių kompozicijų savybių rinkoje, visų pirma paraiškos lengvai, kuris negali pasigirti savo kolegomis. Ši danga Pergalės ir jo darbas priešais visų blizginimo rinkai. Skysto stiklo unikali tuo, kad ji:

 • negadina kūną.
 • Suteikia blizgesį.
 • Apsaugo ilgą laiką.
 • Slepia trūkumus.
 • Gali būti taikomas kūno savarankiškai.
>>>>  Nepriekaištingas - nuomonės, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, epiliatorius

Ši sudėtis yra vienas komponentas. Viename buteliuke yra pakankamai keletą automobilių ar dengimo sluoksnių. Panaudojus jums metus ne nerimauti dėl savo automobilio gale. Jis atrodys kaip naujas išlaikant blizgesį, spindesį ir lygaus paviršiaus. Vaškas yra ne nuplaunami, kai Jūs lankotės plovyklą ir apsaugo būstą nuo agresyvių cheminių medžiagų.

Kas yra skirtas Silane Guard ?

ppe keybord brekft crey1 1 Silane Guard  skysto stiklo, apžvalgos, komentarai, kaina, Kaip jis veikia?

nedidelę žalą atsirasti ant kūno yra: šakos, borteliai, asocijuotas žmonės, kitų transporto priemonių palikti žymę ant dengimo mašinos. Šie įbrėžimai gali būti reikšmingas arba nepastebimi plika akimi, tačiau jie palaipsniui kaupti ir kov aparato išvaizdą. Šie įtrūkimai surinkti nešvarumus, jis patraukia vandens ir sniego, ir automobilis pradeda išnyks, o metalo rodomas microkeratome procesus. Norėdami atsikratyti visų ir apsaugoti mašiną jums reikia naudoti silano Guard. Tai ypač svarbu taikyti priemonę, transporto priemonių į didelės rizikos zonoje:

 • Darbas prastos oro sąlygos.
 • operuoti sunku, siaurų ar ne asfaltuoti keliai.

Padės pristatyti automobilį į palankiausiomis šviesos silano apsaugos ir tie, kam ji yra prestižo rodiklis į svarbų darbą ar susitikimą su klientais atveju, taip pat tiems, kurie kelia automobilių pardavimo.

Willson stiklo silano apsaugos sudėtis

iš silano sargybos sudėtis turi keletą svarbių komponentų. Bet skystojo stiklo pagrindas yra silicio dioksidas ir silikatai. Be to, yra dar vienas silicio ir vandenilio junginys -. Silano

 • Silan. Teikia sukibimą korpuso ir dangtelio. Suteikia Danga gebėjimą atremti vandens. Sukuria organinį polimero plėvelė. Modelių taikymas lengva ir medžiaga yra plastikiniai.
 • silicio dioksidas. Patvarus ir stiprus ryšys, kuris sudaro ant automobilio filmo paviršiaus. Apsaugo nuo sugadinimo ir suteikia blizgesį.
 • titano oksidas. Apsaugokite mašiną paviršių nuo cheminių reagentų veiksmų, pavyzdžiui, valymo priemonė automobilių.
>>>>  Fito Spray - nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti

Dėl blizginimo naudojamų nanotehnologii per kurią jie įgyja aktyviai ir labai stiprų ryšį gamyba.

Iš veikimu japonų principas

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Po taikant skystojo stiklo yra tvirtai sujungtas su kūno paviršiaus ir sukuria tvirtą apsauginį silikono plėvelę.

 • spalva yra turtingas ir ryškus.
 • Per metus yra pastovus valymas.
 • Vandens ir purvo nesukelia žalos organizmui.
 • Suteikia patikimą apsaugą nuo agresyvių aplinkos veiksnių, ploviklių.
 • Kūnas nėra rūdžių.
 • Žala, įbrėžimų ir įtrūkimų, kurie buvo ant automobilio prieš, stanovtsy nesimato.

Lenkų pagamintas tokiu būdu, kad jis gali būti naudojamas keliais sluoksniais, kurie daug didesnis nei vaško ir kitų blizginimo storio. Kuo daugiau įdėti į automobilių sluoksnių, tuo stipresnis bus apsauginis ir vandens repelentas poveikis. Vienas pakelis šerdelėmis 03:58 taikymas. Po pakartotinio dengimo mašinos turi išdžiūti gerai.

Tarp naudojant nauda Silane Guard

  • Išsaugoti į mašiną iki vienerių metų.

taikyti

 • lengva.
 • Po gydant netoksiškas.
 • Apsaugo organizmą.
 • už prieinamą kainą.
 • gerai žinomas prekinis ženklas.
 • Aukštos kokybės.

Naudojimo instrukcijos Silane Guard

silano apsaugos taikomas švarus ir sausas automobilį gerai vėdinamoje vietoje. Lenkijos plinta per kūno paviršių su kempine ir palikti sukietėti 10-15 minučių. Po to, už Shine, nuvalykite šluoste. Norėdami tai padaryti, stumti nereikia, taip, kad nebūtų pažeisti išlydyto filmo paviršių.

Lenkų silano apsaugos nenaudoja skirtų žibintams, plastikinių paviršių, stiklo, buferių. Kontakto su jais, būtina sunaikinti šią vietą su šlapiu skuduru. Sudėtis neturėtų užšalti, kaip šiuo atveju, Lenkijos praranda savo savybes. Laikykite jį esant ne didesnis nei plius keturiasdešimt laipsnių, o ne žemiau nulio.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Gamintojas visiškai rūpinosi automobilio savininkas. Komplektuojamas su silano Guard yra viskas, ko reikia elgtis mašiną. Pakuotėje yra pirštinės, siekiant apsaugoti jūsų rankas, skirtą paraiškos kempine ir nuvalykite ir nuvalykite apliejimo automobilį po šio proceso pabaigoje.

>>>>  MultiSlim - nuomonės, komentarai, kaina, pirkti dabar

Pirkti Silane Guard kaina

ppe juice ppe beverge1 3 Silane Guard  skysto stiklo, apžvalgos, komentarai, kaina, Kaip jis veikia? Norėdami užsisakyti silano Guard oficialioje svetainėje dalintojo produktų čia. Jie parduoda kokybę ir originalų produktą Japonijos firma. Kai kuriose kitose vietose būta atvejų padirbti, todėl tai yra geriau ne rizikuoti ir naudoti turimus oficialius išteklius. Pristatymas į bet tam tikroje vietoje, mokėjimo gavus.

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.