Silane Guard – skysto stiklo, nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti,

[Total: 0    Average: 0/5]

FONT> & nbsp;

Įtraukti į silano Willson apsaugos komponentų, remiantis Milanovich polimerų gali pakenkti sveikatai.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Kai dirbate laikytis pagrindinių taisyklių asmens saugumą:

1. Gydymas turi būti atliktas lauke arba.
2 gerai vėdinamoje vietoje. Visos operacijos, susijusios paraiškos atlikti tik su apsauginių pirštinių.
3. Saugokite silano Guard ant neapsaugotos odos ir drabužių. Jei to išvengti nepavyko, nedelsiant jas nuplaukite pažeistas vietas šiltu vandeniu.

Bendrieji nurodymai silano apsaugos

Neatidarykite iš anksto! Kai nuotėkio – praranda savo savybes

.

Gydymas turi būti tik paviršius taikomas dažai.

Netepkite sudėtį į stiklo, chromo produktų, gumos sandarikliai, dalių nedažyto plastiko.

Visi darbai atliekami su švarios odos audiniu (mikropluošto) naudojimui.

Uždarymo pakuotę, saugomą tamsioje vietoje esant temperatūrai iki +40 ° C vertikalioje padėtyje.

laikytis laiko intervalais!

Spring / rudens šešėlyje (10 ° C ~ 20 ° C).

  • polimerizacijos laikas yra 10 minučių.
  • Laikas nuvalykite iki 5 minučių.

Vasaros šešėlyje (20 ° C ~ 35 ° C).

  • polimerizacijos laikas yra 5 minutės.
  • laikas nuvalykite – 3 min

.

Netepkite ant karštų paviršių ir tiesioginių saulės spindulių!

žiemos saulėje (mažiau negu 10 ° C).

  • polimerizacijos laikas -. 15 min
  • Laikas nuvalykite 10 minučių.

Netepkite esant žemai temperatūrai!

tvarkyti automobilį DALYS

  1. Durys (šoninis paviršius)
  2. Gaubtas
  3. Stogo
  4. Bagažinė ir automobilio gale.

Technologijos taikymas silano apsaugos

Po apdorojimo, dangos jėga yra sustiprintas tiesioginių saulės spindulių. Skystis skirtas Vieną kartą naudoti. Slėgio sumažinimo buteliuko kompozicija netaikomos ilgalaikiam saugojimui.
Po gydymo rekomenduojama ne plauti automobilį 1 savaitę. Per savaitę galite plauti automobilį net automatine automobilių plovykla. Ateityje, tiesiog apsilankykite automobilių plovykla.
Po gydymo nenaudokite abrazyvinių lenkiškai. Jei naudojant šlifavimo vaškas atveju privalo pakartotinai kreiptis silano Guard.
Efektas nebus pasiektas, jei paliekama išdžiūti ilgą laiką be wipe.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Nuotraukos / video pradinio nustatyto SG

Noriu pasidalinti asmenine patirtimi su Japonijos skystis stiklo silano Guard. į kurią įrašytas kamerą su dažų būklę prieš taikant danga ir po kūno apdorojimo metu įvertinti faktinį veiksmingumą produkto komplektacijoje. Viskas buvo atlikta pagal instrukcijas (atėjo į komplektą).

Taigi, kaip rekomenduojama instrukcijoje, važiavau į plovyklą atlikti išsamų valymo kūną. Naudojosi paslaugą – pašalinimas iš bitumo ir gudroniniai kūno. Mano automobilis yra ne senas (2 metų), tad daug parengimas ir preliminarus giliai poliravimo nereikia. Jei turite akmenukų, tada jums reikės išvalyti ir dažų.

50% Tik šiandien!Užsakykite šiandien ir gaukite nemokamas siuntimo paslaugas ir pasitenkinimo garantiją.

Po valymo paliko mašiną ant nakties duoti jį visiškai sausas. Absoliučiai švarus ir visiškai sausas paviršius yra svarbiausia sąlyga sėkmingam naudojimui Japonijos blizginimo.

Kitą dieną ir antrasis etapas! Per naktį kūnas puikiai sausas. Aš kruopščiai nuvaloma drėgna šluoste mikropluošto, nedelsdami nusausinkite su kitu audiniu. Nufilmavo, kaip LPK. Kaip matote, organizmas turi nežymių įbrėžimų, mažų nusidėvėjusį, prarastas spalvą.

Apdorojimo laikas praleido netoli garažas po atviru dangumi, šiltas ruduo oras tapo įmanoma. Temperatūra yra +10 laipsnių, jokio vėjo, jokių debesų. Naudojimas ant minusinei temperatūrai gatvėje nerekomenduojama gamintojas. Em>

Iš pradžių nustatė, kad danga sparnai, durys, dangtis, stogas (padalinta į dvi dalis), kamieno seka. Dabar ateina į žaidimą silano stiklo apsauga. Pirma, purškimo sudėtis yra kruopščiai suplakti kelis kartus. Tada tolygiai ir išilginės pasiūlymai pritaikė produktą ant specialaus kempine paviršių (atėjo į komplektą). Tada dažai kompoziciją ant elemento, atidžiai žiūrėti, kad būtų išvengta spragų, kurias sukelia į įrankį yra vizualiai matomas ant kūno. Paspauskite arba RUB nebūtina.

Kaip paaiškėjo, iš automobilio šią dalį kūno gydymas – negalėjo būti lengviau! Jis platinamas ir raspolirovyvayut lengva. Turėjau naudojant skysčio Stiklas Stiklas gvardijos patirtis, tai yra daug sunkiau raspolirovyvayut.

Po gydymo su visoms kūno dalims kompozicijoje yra vieno sluoksnio, priemonės (naudoti 57 ml tūrio) buvo maždaug pusė.

Taigi, jei visi atlikti nurodytu gamintojo technologiją, vienas toks konteineris yra pakankamai kūno gydymui dviem sluoksniais. Bet antras sluoksnis gali būti taikomos tik po to, kai bent vieną valandą po to, kai pirmasis šluostės.

Poliruotas ir gauti veidrodį!
Tada laukiau 10 min, sudėtis išdžiūvo ir pradėjo nuvalykite.

komplektas Japonijos aprėptį įtraukti šio dauguma specialioje mikropluošto. Raspolirovka atliekama netaikant spaudimą lengvai. Dirbo su kūno dalių ta pačia seka, kaip taikant kompoziciją.

Visas procesas taikant skystojo stiklo paėmė mane maždaug dvi valandas. Jis dirbo lėtai, atsargiai. Šio nepriklausomo pardavėjo poveikis įspūdį man 100%! Mašina įsigijo ryškiai išvaizdą, uždėtinį tarsi veidrodis.

See photos prieš ir po silano Guard

Present anksčiau įbrėžimų, įbrėžimų nematyti. Jie nėra! Mano automobilis buvo kaip naujas. Tikslas būtų pasiektas, mano automobilio kėbulas yra gerai apsaugotas nuo nedidelių įbrėžimų, voratinkliai, įbrėžimų kietas mikrofilmų.

Dėl vaizdo, aš bandžiau ir parodyti gautą veidrodinio atspindžio efektą. Ir toks spalvingas blizgesiu po 1 sluoksnį Lenkijos silano Guard!

Aš taip pat sugautas vaizdo pagal repelentas filmą. Hidrofobinės savybės ji yra tikrai puiki. Kaip rekomenduojama, automobilis neplauti savaitę. Per šį laiką, ant kūno dulkių tilptų tolygiai, bet lietus buvo išplauti jos švarus.

Leiskite jums priminti, kad gamintojas nėra rekomenduojama plauti automobilį po gydymo su skystu stiklu per 1 sav.
Filmas turi visiškai sukietėja, todėl išnaudoti auto po perdirbimo, bet be kriauklės!

Po mėnesio aktyvaus veikimo mašina plauti, rezultatas yra tas pats – ji taip pat atrodo puošnus
ryškios spalvos, gražus Shine jokių įbrėžimų, jokių įtempimus.. Purvo, vandens, kaip akimirksniu pradeda teka. Dabar jis yra daug mažiau linkę eiti į plovyklą, nes automobilis lieka švarus ir ilgiau.
rezultatą. Tai tikrai veikia puikiai japonų produktas, kuris taupo už automobilį ir piniginę!

About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.