Smartwatch A1 – žiūrėti, kur pirkti pigiausias, kaip jis veikia?

Smartwatch A1 - žiūrėti, kur pirkti pigiausias, kaip jis veikia?
[Total: 0    Average: 0/5]

Aprašymas

SmartwatchA1 (W8) – pigaus protingas laikrodis

SmartwatchA1 yra dar vienas puikus protingas laikrodis segmentas pigus. Kitas modelis vardas “Smart Watch W8. A1 protingas laikrodis kreipsimės į gerbėjų “Apple”, ir priešingai modelio GT08 jie turi dar daugiau panašumo su garsiuoju “Apple” prekės ženklą. “Smart Watch W8 turi teisę, būtent tą patį, kaip”

Apple “laikrodį, taip pat mygtuko valandų vietą a1 tas pats, kaip” Apple “. SmartwatchA1 turėti gerą dizainą ir tą patį funkcionalumą.

A1 protingas laikrodis – apžvalga

SmartwatchA1 yra pagamintas iš metalinio korpuso, dažytos aukštos kokybės nuolatinio apdaila. Prietaisas yra išverstas į šias spalvas: juoda ir sidabrinė. Diržai dėl įtaisą yra juoda, raudona, žalia, mėlyna ir balta. Prietaiso korpusas yra stačiakampio formos, su šiek tiek užapvalintais kraštais. Prietaisas yra įrengtas vieno fizinio mygtuką, esantį dešinėje pusėje korpuso virš viduryje, kaip “Apple” laikrodį. Mygtukas modelis A1 verpimo, tačiau rotacija yra tik dekoratyvinis. Kai paspausite mygtuką įjungti / išjungti laikrodį, taip pat įjungti / išjungti vaizdo ekraną.

Kairėje pusėje programėlės kūno turi kištukas saugiai apimantis USB jungtį įkrauti išmanųjį laikrodį. SIM kortelė ir kortelės atmintis yra po galinio dangtelio prietaiso yra pagaminti iš plastiko. Norėdami nuimti dangtį, jums reikia prijungti savo pirštu per atbrailos su viena ranka.

Apyrankė “Smart Watch W8 pakankamai lanksti, pagamintas iš minkštos ir malonus liesti silikono. Diržas yra gana patvarus ir patikimas. Tai nėra lengva sulaužyti. Kaip jau minėta, užsegimas pastatytas skalaujama ir turi saugų pritvirtinimą. Savavališkai, apyrankė bus atšaukti.

SmartwatchA1 – funkcionalumas

Skambučiai – SmartwatchA1 gali būti naudojamas nepriklausomai, įrengiant SIM kortelę į įtaisą. Taigi, protingas laikrodis tapti visateise SmartWatch ant rankų, su kuria jūs galite skambinti ir, atitinkamai, gauna gaunamus skambučius, SIM valandas.

SMS -. Taip pat bet smartfon, protingas laikrodis W8 nekalbant text, jau nekalbant gauti ir skaityti juos iš kitų abonentų

Rodo laiką . SmartwatchA1 dar ir laikrodžiai. Ir rodyti laiką įrenginyje pagal nutylėjimą yra iš anksto įdiegta su trijų skirtingų ekrane. Jūs galite pasirinkti pagal skonį. Beje, yra meistrai, kurie pereproshit įtaisą, nustatyti visiškai naują ekraną, rodanti laiką.

keistis nuotraukomis

Nuoroda

. Išmanusis telefonas – smartfon, laikrodis laikrodis. Bet vis tiek, pagrindinė funkcija išmaniųjų laikrodžių gauna pranešimus iš įvairių apps savo išmaniajame telefone. Sujungimo režimu SmartwatchA1 su mobiliuoju telefonu per “Bluetooth”, gausite pranešimą apie visus gaunamus skambučius į mobilųjį telefoną. Taip pat gausite perspėjimą SMS, pirmą eilutę, kurią galima perskaityti, tiesiog žiūri į laikrodį. Ir įdiegti specialias mobiliųjų programų pažangaus įtaisą, vadinamą “BT pranešimai protingas laikrodis protingas laikrodis W8 gaus pranešimą apie absoliučiai visus savo telefono apps.

Sporto funkcijas. Žiūrėti išmanųjį laikrodį W8 turi beveik visi fitneso sekimo funkcijas. Tai žingsniamatis, ir sudegino kalorijų skaičius. Be to, yra stebėjimas, ir miego sėdimas režimas stebėseną.

skaičiuoklė – Įtaisą turi įmontuotą skaičiuoklė. Ir jei nieko, mes

galime padalinti, dauginti, pridėti ir atimti skaičius, naudojant gudrus įtaisas tiesiai iš savo riešą.

Diktofonas – protingas laikrodis W8 aprūpinta diktofonas. Kad jį naudoti, nepamirškite nustatyti, kad prietaisas atminties kortelę išsaugoti savo įrašus įrašymo.

Kalendorius yra vienas daugiau naudingos app išmaniajam įtaisą. Kai kalendorius, tiesiogine prasme ir perkeltine prasme po ranka, jūs neturite praleisti svarbius įvykius savo “kalendorius”.

multimedijos – ant SmartwatchA1, galite nustatyti kelis signalizacija. Jūs galite naudoti juos kaip atsibunda ryte, ir tik kaip priminimas.

Garso ir vaizdo grotuvas. “Smart Watch protingas W8, galite naudoti arba kontroliuoti muziką ant jūsų išmaniojo telefono, ar klausytis muzikos failus patys valandas. Tuo pačiu metu, galite klausytis muzikos per garsiakalbį valandas, arba prijungti per Bluetooth garsiakalbis arba “Bluetooth” ausines. Be to, prietaisas leidžia jums peržiūrėti vaizdo įrašus kai kuriose formatų tiesiai ant jų riešo.

Valdymo kamera smartfon . Vienas iš išmaniųjų valandų funkcijų A1 nuotolinio telefono kamera, prijungtas “Bluetooth”. Tai gali būti naudinga, pavyzdžiui, vykdyti asmenukės, tempimo

ranką taip toli nuo save.

Kovos – Pamirštas – arba funkcija Antipater. Naudinga funkcija tiems, kurie žiūri tel A1 neleis jums prarasti savo išmanųjį telefoną. Galų gale, kai anti-prarastas, laikrodis pyptelėjimas, kai pašalinti iš sinchronizuojami išmanųjį telefoną daugiau nei 10 metrų.

Apibendrinant, galime teigti, kad SmartwatchA1 (W8) yra puikus pasirinkimas nebrangių išmaniųjų laikrodžių. Jie turi mielas dizainas ir turi platų funkcijų.

W8 “Smart Watch – funkcijos:

Procesorius: MTK6260A 364 MHzПамять: Operacinės 128 MB + 64 MB vidinė. Turimas TF atminties kortelė iki 32 Bakran: 1.54 “TFT HD 240 * 240 pixelaspect: 2G; “Bluetooth” 3.0; GSM 850/900/1800/1900 MHzsim kortelės: Micro SIM cardКамера: 1.3 Mrhanky: Daugiakalbė (rusų – įrengta) Sporto Tracker: žingsniamatis, kalorijų skaičiavimas, monitoringas sėdimas režimu stebėti kokybės supoderica: Audio: MP3, MP4 video: AVI, , Nuotrauka: JPG, iš PNGФункции: skambučius, SMS ir pranešimus apie skambučius, SMS, bet apps; Interneto 2G; Garso ir vaizdo grotuvas; kamera; multimodeling; Anti-Lost, skaičiuotuvas, kalendorius, Diktofonas, kontroliuoti išmaniojo telefono kamera ir tt Baterija: 350 mAh Li – polimeras accumulationtraits OS: Android (visas), “iOS” (pilnas)

About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.