Smartwatch V8 – žiūrėti, kur pirkti pigiausias, kaip jis veikia?

Smartwatch V8 - žiūrėti, kur pirkti pigiausias, kaip jis veikia?
[Total: 0    Average: 0/5]

Sveiki visi. Šiandien aš jums pasakysiu ir parodyti jūsų biudžetas

išmanųjį laikrodį “Smartwatch V8”. Jie sako, kad šie laikrodžiai yra replika visiems garsaus Apple …

Todėl aš gavau šį laikrodį, labai paprasta. Aš visada norėjau įsigyti išmanųjį laikrodį, bet nežinojo, ar ne. Ši parinktis tiks man į jos biudžetą, kurios dėka aš iš esmės galėjo pagaliau pamatyti

ir suprasti, generalinio kas yra “išmanųjį laikrodį”. Ir išvaizda buvo gana geras ir man jis labai patiko.

spalvos yra skirtingos. Man patiko raudona aukso bylą.

Pakuotė

Laikrodis supakuojamas į kvadratinį langelį. Viduje jie guli ant lankstaus substrato, pagal kurią slepia visus techninės įrangos.
Keista, pardavėjas Supakuotas labai gražus laikrodžiai, atiduoti jiems raudoną pakabuką ir ačiū kortelę ir prašymą palikti gražią peržiūrą
smulkmena, bet malonu
pakelio turinį.. Žiūrėti su baterija , “MicroUSB” kabelis, vartotojo vadovas, apsauginė plėvelė.

Išvaizda

Ne skundus. Man patinka viskas. Ne laisvi, bet kažkas viduje yra hanging out ir tai yra faktas.

Iš vienos pusės yra nebaigtas. po kurio slypi skylę MicroUSB kabeliu. Svarbiausia tai maža apvali skylė yra mikrofonas. Po keletą skylių garsiakalbio.

Kita vertus vieną mygtuką. Įtraukti / išjungti laikrodį. Taip pat naudojamas atrakinti valandas. Verpimo, bet tik dekoracijas, tai yra, pavyzdžiui, slinkite meniu taip -. Tai neįmanoma

viršų stiklas (iš pradžių įterptas apsauginę plėvelę + dar pridedamas). Būsto yra aliuminio. Dangtelis nėra plastiko.

Juosta yra gumos.

Pagal viršelyje slepia du lizdai: vienas SIM kortele microSD. Baterija: ličio-PO 350mAh

.

Daugiau nuotraukų:

Specifikacijos:

Procesorius: 533 MHz, MTK6261
Atmintis:. 32M + 32 M.
TF kortelė: parama Max 32GB TF kortelės
Ekranas:.. TFT HD “LCD ekranas
Ekranas rezoliucija:. 240 * 240 pikselių
“Bluetooth”: ver. 3.0
Kamera: 0,3 m
Baterija: 350 mAh

Pagrindinės funkcijos:

Tinklo. GSM / GPRS 850/900/1800/1900
SMS: gauna SMS, Bluetooth (tik “Android”)
pramogos:. MP3, AVI, “Bluetooth” muzikos grojimo.
Ekranas: 3 būdų parodyti laikrodžio ekranas Vėlgi
Žingsniamatis
. “iš markę priminimas virš likti baudą”, miego stebėjimo, šaudymo
Kita:. žadintuvas, kalendorius, chronometras , skaičiuotuvai ir kt

“Bluetooth” (tik “Android” telefonas): pranešimai WeChat, Whatsapp, Facebook, laiku gauti informaciją ir tt

Kalba:. Anglų, Rusų, Ispanų, Arabic, hebrajų, ukrainiečių, italų, prancūzų, turkų, olandų, vokiečių, portugalų

Na, dabar, siekiant

Ekranas: puikus. Viskas yra aiškiai matomas. Jutiklis nėra klaidų. Jutiklinis suveikia iš karto. Užrakintą nematė.

Dial: trys iš natūra. Norėdami pereiti į kitą, jūs tiesiog nepalietė.

Kai atrakinamas, pamatysite pagrindinį langą (Desktop).

Apačioje kairėje yra “meniu” mygtuką (nuotrauka bus atskirai). Taip pat meniu galite įvesti swiping pirštu per ekraną į kairę. Norėdami išeiti, jums reikia paspausti ant vienintelio mygtuko dešinėje.

Apačioje dešinėje yra mygtukas “pavadinimai”. Suteikia galimybę patekti į telefonų knygą.

piktograma “skambinti”: įveskite meniu ratuką. Norėdami įvesti patogiai ant

mygtuko pirštu hitai.

Piktograma “message”: “įveskite SMS meniu.

Jūs galite rašyti žinutę, tačiau tai yra labai nepatogu. Klaviatūra užima pusę ekrano ir paspauskite mygtukus kartais neveikia. Malonu su rusų kalbos buvimas.

skambučiai: galite skambinti ir priimti skambučius tik su išmaniųjų laikrodžių, įterpiant į juos SIM kortelę. Su tuo, jūs išgirsite per garsiakalbį skambinančiojo, gatvės bus sunku išgirsti ir turi įdėti laikrodį prie ausies, tuo daugiau yra garsiakalbis. Atrodo keista, bet tai yra galimybė. Jūs taip pat galite naudoti žiūrėti, kaip “Bluetooth” laisvù rankù çranga už išmaniojo telefono
SMS:.. Tuo pačiu būdu, kaip su skambučių, galite gauti ir siųsti SMS per SIM kortelę valandas arba per “Bluetooth” per telefoną

Meniu:. Yra trys langai, pro kuriuos meniu pokyčiai, ir laikrodis centre lieka vietoje

telefono nustatymus galite nustatyti rusų kalbą. Tikrai plius.

Vartotojo profiliai:

Skambučių žurnalas:

“Bluetooth”:. Atsakingas už jungiantis su kitais prietaisais

Yra programos, kurios reikalauja derinimą su telefoną. Už tai jums reikia įdiegti

programą BTNotifications. Aš ne daryti, bet po to skaityti atsiliepimus, galiu pasakyti, kad su šia programa pagalba galima gauti jokių pranešimų apie pamatyti: WhatsApp, Facebook ir tt Parašyk, kad yra net pranešimas apie traukdami plunksna . “Galaxy Note
Taip pat BTNotifications būtinas, jei norite naudoti” nuotolinio šaudymą “: programa, kuri leidžia jums perduoti vaizdus iš smartfon į kamera kamera ir imtis savo nuotraukas.

priimti ar išsiųsti skambučiai, telefonų knyga, išmanusis telefonas, ir tt yra ir jokia programa.

UAB “kovos pralaimėjo” pranešimą.

: Kalendorius: įprasta. Visą mėnesį telpa į ekraną. Patogi ir gerai, kad nėra reikalo slinkti savaites vieno mėnesio laikotarpį.

Signalizacija: garsiai ir vibruojančio

.

Žingsniamatis: darbai. Žingsniai yra įsitikinusi, nėra ideali. Yra įvyko klaida. Aš neturėjau žingsniamačiai, lyginti, deja, nieko. Bet galiu pasakyti, kad šis žingsniamatis Suskaičiavau 60 žingsnių 31 sekundžių … o aš tiesiog mojavo.

UAB “Priminimas”: iš markę virš viešnagę bauda priminimą. Jei turite sėdimas darbas, tada išleisti tam tikrą laiko intervalas, laikrodis bus jums priminti, kad atėjo laikas keltis ir ruožas. Pavyzdžiui, manau, pora pratimų kas valandą. Po minutės pažvelgti į tolį: atpalaiduoja akių raumenis. Pusė švelnus masažas akis minučių. Minučių intensyvus atsilenkimų. Minutės intensyvūs pushups (darbe tai gali būti padaryta

nuo stalo). Bent pasiteisinimų – Daugiau verslui. Apskritai, priminimai yra naudinga!
programa negali dirbti su žingsniamačiu.

UAB “stebėjimo laikas”: įvertina miego kokybę. Paleisti, rezultatas yra tiesiog “gerai”, bet aš intensyviai mojuoti laikrodį kaip pasikeičia į “prastas” rezultatas. Jūs matote, rezultatas priklauso nuo to, kaip dažnai jūs Lobizmas ir pasukite savo miego.

Atminties kortelė laikrodis pamatyti reguliariai:

muzika: galite išgirsti jį iš atminties kortelės tiesiogiai iš savo riešą. Garsas garsiai. Jūs taip pat galite kontroliuoti pagrindinę žaidėjas telefonu arba klausytis muzikos tiesiai iš jūsų riešo.

įrašymo: šnipas funkcija:)

Kamera: galite fotografuoti su rezoliucija iki 640×480 arba 320×240 vaizdo šaudyti. Nieko ypatingo jame, kokybė palieka noreti geresnės. Kai parašė būtų geriau jis neegzistavo, kaip šiukšlių kokybę, ir surasti ją, tariamai grobio.

Gal tai yra viskas:)

Išvada: gerai, kad yra įdomus dalykas, atsižvelgiant į tai, kad aš naudojamas, tai buvo ne. Kaip ir padaryti per buvimo baudą funkcija. Jei valgyti laiku, pavyzdžiui, kas 3 valandas, ši funkcija bus tarnauti kaip priminimas, kad laikas valgyti. Ir taip, kad kūną tonas, po sėdi darbą valandą – labai geras priminimas. Žingsniamatis, ko gero, nenaudingas mojuoti gali ir sėdi, ir tada sako: “Oi, atrodo, ką radau”.
Pažvelkite į moterų rankas yra šiek tiek masyvi, bet man patinka.
Bendras ilgis: 26,5 cm
Minimalus užtrauktuku ant etiketės, 19,5 cm, o maksimalus yra 24,5 cm.
Matuojama nuo viršaus, todėl jums reikia atsižvelgti į kūno ir jo stačiakampiškumo storį, o tai reiškia, kad laikrodis yra ne tobulai stora, pavyzdžiui, juostos, pritvirtintos prie rankos.
riešo 15cm iki pritvirtinkite paskutinę skylę. Ar nejudėti ir nebus spaudimą, bet aš geriau jaučiasi, jei sugauta ant priešpaskutinio skylę.

P.S.. rimtai, kaip aš suprantu, tai nėra reali Smartwatch V8, ir originalaus GT08 kopija. trūksta arba sutrumpinti kai kurios funkcijos. Todėl kaina tegus yra tokia =)

Potap nusprendė dalyvauti fotosesiją:
Asmenukės:
Tada pailsėję, o šeimininkė parašė atsiliepimą:
Ačiū už žiūrėti.

About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.