Uniderm – nuomonės, kaina, kur pirkti, originalus, ar tai verta?

[Total: 0    Average: 0/5]

kremas išoriniam naudojimui 0,1% baltos arba beveik baltos spalvos.

Pagalbinės medžiagos: gexilenglikole, glicerilo monostearatas 40-55, cetostearilo alkoholis, makrogolis 20 cetilstearilą, bičių vaškas balta, titano dioksido, aliuminio krakmolo octenylsuccinate, fosforo rūgšties praskiestas, vazelinas balta, išgrynintas vanduo

.

15 g – vamzdžiai aliuminio (1) – pakeliai kartono
30 g -. Vamzdžiai aliuminio (1) -. Pakeliai kartono

farmakologinio poveikio

GKS išoriniam naudojimui. Turi priešuždegiminių, Priešniežulinis ir antiexudative poveikį.

Mometazono (ir kitų GKS) sukelia baltymų, kurie slopina fosfolipazės A2 ir yra žinomas pagal pavadinimą lipocortin, kuri kontroliuoja šių uždegimo mediatorių, tokių kaip prostaglandinų ir leukotrienų sintezę slopina išsiskyrimą apie bendrą pirmtakas išsiskyrimą, arachidono rūgšties .

Farmakokinetika

Kai taikoma lokaliai kremas Uniderm® rezorbcija yra nežymi. Po 8 valandų taikymo sveika oda (be occluzionna bandažai) į sisteminę kraujotaką yra aptinkamas apie 0,4% veikliosios medžiagos.

parodymai

uždegimo simptomus ir niežulys dermatozių pradžios gali būti numatytos terapinės kortikosteroidų.

Dozuoti

vaistas yra naudojamas lokaliai.

plonu sluoksniu kremo Uniderm® taikomas paveiktą odą 1 kartą / dieną. Gydymo trukmė yra nustatoma pagal jo efektyvumą ir toleravimą pacientas, kad buvimo ir sunkumo šalutinį poveikį.

Šalutinis poveikis

Dermatologiniai Reaction S: reta – dirginimas ir odos sausumas, deginimas, niežulys, folikulitas, hipertrichozė, spuogai, hipopigmentacija, perioralinis dermatitas, maceruojami odos, vidurinio infekcijos prisijungimas, požymiai odos atrofija, strijos, prakaitinė; & Lt; 1% – papulėms formavimas, pūlinėlių

.

alerginė reakcija S: alerginis kontaktinis dermatitas

.

Kita: kai kremą Uniderm® ilgą laiką ir / ar didelių odos srityse gydymui arba su užakimo tvarsliava naudoti, ypač vaikams ir paaugliams gali pasireikšti šalutinis poveikis, būdingas sisteminių kortikosteroidų, įskaitant antinksčių nepakankamumas ir Kušingo sindromas.

Kontraindikacijos

– spuogai spuogai;

perioralinis dermatitas;

– bakterijų, virusinės (sukelia herpes simplex 1 tipo ir 2 Varicella Zoster) arba grybelinės infekcijos odos;

– tuberkuliozė;

– sifilio;

– po skiepijimo reaction -ai;

– vaikams iki 6 mėnesių;

– Nėštumas (gydymas plataus odos srityse, ilgalaikio gydymo);

– laktacijos (naudojimas didelėmis dozėmis arba dėl ilgą laiką);

-. Padidėjęs jautrumas vaisto ar kortikosteroidus

atsargiai vaisto reikia naudoti ant veido ir odos, okliuziniu padažu raukšlės ir, kai taikoma didelių sričių odos ir / arba ilgalaikio gydymo (ypač vyresniems nei 6 mėnesių vaikams).

taikymas nėštumo ir žindymo

sauga naudojant grietinėlė Uniderm® nėštumo ir žindymo laikotarpiu netirtas metu.

Kortikosteroidai placentos barjerą. Jei nėštumas turėtų vengti ilgalaikio gydymo ir naudotis didelėmis dozėmis, susijusių su neigiamu poveikiu dėl vaisiaus vystymosi grėsmę narkotikų.

Kortikosteroidai yra išskiriamas kartu su pienu. Tuo atveju, kai jis prisiėmė didelėmis dozėmis narkotikų vartojimas ir / arba ilgą laiką, turėtumėte nutraukti žindymą.

vaikai

saugumas ir veiksmingumas iš Uniderm® grietinėlės vietinėje taikymo vaikams vyresniems kaip 6 mėnesius per ilgiau kaip 6 savaites, netirtas.

Dėl to, kad vaikams iš paviršiaus ploto ir kūno svorį daugiau nei suaugusieji santykis, vaikai yra didesnė rizika slopinimo funkcija pogumburio-hipofizės-antinksčių sistema ir plėtros Kušingo sindromas su visų kortikosteroidų naudojimo aktuali ir vietinio taikymo.

Ilgalaikis gydymas Vaikų kortikosteroidais gali sukelti jų augimui ir vystymuisi pažeidimus. Vaikai turėtų gauti minimalų dozę, pakankamą, kad būtų pasiektas efektas. Be nuo 6 mėnesių iki 2 metų gydymo kurso neturėtų viršyti 5 dienas vaikams.

Kontraindikacijos:. Vaikams iki 6 mėnesių

Specialūs nurodymai

Kai taikoma didelių odos sritis ilgą laiką, ypač kai naudojant sandarių tvarsliava gali sukurti sisteminius poveikio kortikosteroidais. Atsižvelgiant į tai, turėtų stebėti pacientų būklę, siekiant nustatyti simptomus slopinimo funkcija pogumburio-hipofizės-antinksčių sistema ir plėtros Kušingo sindromas.

Venkite apie Uniderm® kremą į akis.

Propilenglikolis įtraukti į vaisto kompozicijos, gali sukelti sudirginimo, taikymo vietoje. Tokiais atvejais, nebenaudokite kremo Uniderm® ir priskirti atitinkamą gydymą.

Atkreipkite dėmesį, kad GKS gali pakeisti tam tikrų odos ligų, kurios gali apsunkinti diagnozę simptomus. Be to, kortikosteroidų vartojimas gali būti uždelsto žaizdų gijimą priežastis.

Su ilgalaikė terapija GKS staiga nutraukti gydymą, gali sukelti A Rikošetas, kuris pasireiškia dėl dermatito su intensyvaus paraudimo ir deginimo pojūtis forma sindromas. Taigi po ilgo gydymo kurso, kad iš Uniderm® narkotikų panaikinimas turėtų būti daroma palaipsniui, pavyzdžiui, įjungiant pertrūkiais gydymą, kol ji visiškai sustoti.

Naudojimas pediatrijos

saugumas ir veiksmingumas iš Uniderm® grietinėlės vietinėje taikymo vaikams vyresniems kaip 6 mėnesius per ilgiau kaip 6 savaites, netirtas.

Dėl to, kad vaikams iš paviršiaus ploto ir kūno svorį daugiau nei suaugusieji santykis, vaikai yra didesnė rizika slopinimo funkcija pogumburio-hipofizės-antinksčių sistema ir plėtros Kušingo sindromas su visų kortikosteroidų naudojimo aktuali ir vietinio taikymo.

Ilgalaikis gydymas Vaikų kortikosteroidais gali sukelti jų augimui ir vystymuisi pažeidimus. Vaikai turėtų gauti minimalų dozę, pakankamą, kad būtų pasiektas efektas. Be nuo 6 mėnesių iki 2 metų gydymo kurso neturėtų viršyti 5 dienas vaikams.

Perdozavimas

simptomai:. Slopinimą pagumburio-hipofizės-antinksčių sistemos, įskaitant antrinio antinksčių nepakankamumo funkcija

Gydymas:. Simptominis, jei reikia – korekcija elektrolitų pusiausvyros sutrikimas, panaikinimo narkotikų (ilgalaikio gydymo metu – palaipsniui)

Vaistų sąveika

Duomenų apie į Uniderm® kremas su kitais vaistais sąveika.

Terminai ir sąlygos saugojimo

Narkotikų turėtų būti laikomi vaikams nepasiekiamoje vaikams temperatūroje nuo 15 ° iki 25 ° C. Tinkamumo laikas – 2 metai.

pasiūlos sąlygos, vaistinių

narkotikas apsieiti pagal receptą.

About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.