Vitaelife Pharma Vitamin D3 – nuomonės, komentarai, kaina,

[Total: 0    Average: 0/5]

cholekalciferolis (vitaminas D3) yra svarbus medžiaga augimui ir žmogaus vystymosi. Yra riebaluose tirpių komponentų, kad yra gaminamas organizme per vasaros mėnesius likti po saule, ir yra vėl užpildoma į maisto žiemą.

žmogaus organizmui pavojingas trūkumas šio vitamino ir jos perteklius. Iš straipsnio, jūs sužinosite, kodėl mes turime vitamino D3 moterims, vyrams ir vaikams.

turinys

funkcijos vitamino D3 kūno suaugusiems

bke bking bred1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  nuomonės, komentarai, kaina, Kai naudinga komponentas yra nepakankamai, yra medžiagų apykaitos sutrikimus ir pablogėja visų organų funkcionavimą. Įsiurbimo vitamino D3 yra būtina tokių sistemų ir organų:

 • kaulai
 • ląstelės
 • imunitetas
 • liaukos vidaus sekrecijos,
 • nervų sistema.

Vienas iš šios medžiagos funkcijų yra absorbcijos magnio ir kalcio, kuris forma, paramos dantų audinio ir kaulų.

cholekalciferolis padeda teikti kaulinio audinio komponentų, kurie suteikia galimybę ją stiprinti.

Medžiaga atnaujina organizmo ląsteles, pagreitina jų augimą. Kalbant apie vėžio ląstelių vystymąsi, kai vėžys, šis komponentas lėtina žmogaus pacientų procesą. Medžiaga turi įtakos onkologinių pakitimus žarnyne arba pieno liaukų.

Vitaminas palaiko imuninę galią asmuo prisideda prie normalaus funkcionavimo kaulų čiulpuose. Be šios medžiagos organizmas nebus sukurti pakankamą insulino, kuris normalizuoja cukraus kiekį kraujyje.

Dėl to, kad magnio ir kalcio suvartojimo, sustiprina nervų, kurie yra atsakingi už jų apsaugoti apvalkalą. Vitaminas padeda nervų impulsai paprastai perduodama kūno. Preparatai, kurių sudėtyje yra šios medžiagos, naudojama išsėtinei sklerozei gydyti.

Kodėl D3 reikia moterims

bked bking bicuit1 Vitaelife Pharma Vitamin D3  nuomonės, komentarai, kaina, moterų preparatai, kurių sudėtyje D3 įleidimas ir yra susijęs su savo nėštumo. Vaisiaus audinių kalcio masė nuo 8 nėštumo savaičių. Šis laikotarpis prasideda mineralizaciją skeleto ir nustato danties audinius. Antrajame trimestre embrionas jau yra suformuota pirmoji kaulų suformuota danties emalio. Ir po 21 savaičių skeleto mineralizers aktyviai vaiko augimas tampa greitas tempas.

>>>>  Bioxelan - nuomonės, kaina, kur pirkti, pirkti dabar, kiek tai kainuoja

PRESCRIBE profilaktinio terapija su vitaminu D3, kai maisto patenka nepakankamas kiekį kalcio. Jei moterys pastebėjo, kad svarbu plėtoti osteopenija riziką, narkotikai ji paskirta 10 savaičių nėštumo.

vartojo, svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų, o ne didinti dozę priemones. Pernelyg didelis susikaupimas moters kūno kalcio nėštumo metu veda prie to, kad kai kurie vaikai turi greitą uždarymą Fontanelle. Šis veiksnys sukuria problemų paaugliams, jei jie yra linkę į padidėjusio intrakranijinio spaudimo.

Per didelis suvartojamų kalcio ir cholekalciferolis organizme sukelia kalcio indėlių plokštelių ir ateityje provokuoja kraujagyslių liga.

Dienos norma moterims

Suaugusioms moterims tą dieną, kai reikia 600 TV. Per nėštumo ir žindymo laikotarpiu, dozė yra padidinama iki 800 TV. Senatvėje, dienos tarifas padidėja iki 800 IU dėl išplovimo kalcio iš kaulų.

Už vitaminų didėja pagal šias aplinkybėmis reikalingi:

 • dieta arba vegetarizmas;
 • palaikydama pagal tiesioginių saulės spindulių trūkumas;
 • gyvenimas aukštose platumose;
 • miego trūkumas;
 • užteršti aplinką.

Jei moteris turi tamsią odą, jums reikia holekalziferola pirmiau, , nes ji sumažino sintezės komponentas epidermio.

paros norma vitamino moterims yra 600 TV.

Kodėl D3 reikia stiprioji lytis

cholekalciferolis suteikia visą kūną. Vyrų vitamino D nauda susideda iš tokių kiekis:

 1. Teigiamas poveikis skydliaukės;
 2. testosterono gamyba. Šis elementas degina riebalus ir yra atsakingas už energijos sintezės būdu;
 3. Gerina kepenų funkcija;
 4. Reguliuoja ląstelių augimą;
 5. įsisavinti magnį;
 6. Sumažina susirgti vėžiu, diabetu ir kitomis negalavimų riziką;
 7. Pagerina kalcio ir fosforo absorbciją.

Be to, remia raumenų audinių tonusą, normalizuoja kraujo spaudimą ir pagerina atmintį ir kitus smegenų funkcijas.

Vyras kraujagyslių sistema Prieš patiria destruktyvių pokyčių, skirtingai nuo moterų. Tai rodo, kad vyrai yra svarbu išlaikyti širdies ir kraujagyslių sveikatą. Vitaminas D yra apsauginis ekranas vyrų organizme. Jis gali apsaugoti organizmą nuo mažų dozių spinduliuotė ir plėtros vėžinių ląstelių. Nepakeičiama medžiaga ir AIDS liga, nes ji padeda išlaikyti organizmo imuninė.

>>>>  Intoxic - atsiliepimai, komentarai, kaina,

Dienos norma vyrams

Jei į vyrų vitamino D analizės kraujo mažiau nei 10 ng / ml, pagal šiuos rodiklius, galima daryti išvadą, apie savo trūkumo organizme. Skaičiai nuo 10 iki 30 ng / ml rodo trūkumą. norma yra iš kraujyje medžiagos nuo 30 iki 100 ng / ml koncentracijos.

Šios analizės duomenys gali būti pateikiami kitiems vienetams – nmol / l. Tokiu atveju norma atrodo kitaip.

bked bkery bking3 Vitaelife Pharma Vitamin D3  nuomonės, komentarai, kaina, Medžiagos deficitas, 0-25 nmol / l;

Medžiagos stoka 25-75 nmol / l;

norma -. 75-250 nmol / L

vyrų paros dozė vitamino yra maždaug 600 TV.

Pagyvenę poreikis vitamino D3

Žmogaus poreikis suvartojimo vitaminas D3 didėja su amžiumi. Tai dėl to, kad į absorbcijos Medžiagos ir gebėjimas plėtoti ją savarankiškai lygio sumažinimo. Be to, dabar, kai esate senas, atsiranda dažniau, inkstų nepakankamumas ir sumažina poveikio laiką.

senėjimo žmogaus kūnas yra oda, todėl palaipsniui praranda gebėjimą savarankiškai gaminti vitamino D3. Kai organizmas negali gaminti pati, būtina gauti medžiagą iš išorės, nuo maisto ir nuo narkotikų.

50 metų turėtų būti toliau atsargoms papildyti vitamino D normaliai. Ji tarnauja kaip osteoporozės profilaktikai. Osteoporozė yra liga, kuri dažnai pasireiškia kaulų audinių žmonių vyresnio amžiaus grupėse. Jei pacientas jau nutiko Osteopathic lūžį, yra jos pakartotinio atsiradimo tikimybė.

VP senyviems pacientams atsiranda be būdingųjų bruožų. Pacientas negali jausti pokyčius ir nemato simptomus, kol kaulų peredaetsa. Svarbi senatvėje suteikti organizmui reikiamą kiekį vitamino D3. Tokios priemonės – puiki prevencija osteoporozės. Iš medžiagų pagyvenusių žmonių trūkumas padidina kitų somatinių ligų lėtinės atsiradimo.

Kas vaikui reikia vitamino D3

Medžiaga cholekalciferolis atlieka šias funkcijas vaiko kūno:

 • stiprina imuninę sistemą;
 • padeda kalcio, fosforo, kaulinio audinio kaupimu;
 • padeda augti kaulai ir raumenys.
>>>>  Collamask - nuomonės, komentarai, kaina, kur pirkti,

sveikata būsimos motinos yra ne mažiau svarbu nei kūdikio sveikatai.

Per nėštumo ir žindymo vaikas kruopščiai gydyti į savo mitybą. Įvairinti maisto produktai, turintys daug vitamino D3, geležies, kalcio ir kitų mikroelementų.

naujagimiui beveik neturi savo kūno rezervus cholekalciferolis, , ypač jei jis gimė per anksti. Iš dalies tai trūkumas gali būti papildyti, jei slaugytoja vaiką, bet motina reikia vartoti vitaminus. Jei manote, kad pakankamas kiekis medžiagos sintetinamas žmogaus organizme pagal saulės, tada vaikas vitaminų tiesiog būtina, tai ne visada vaikai jūs galite pasirūpinti saulę.

Jei nekreipti dėmesio į gydytojo patarimus vartojo vitaminus, tada tris mėnesius kūdikis pradės požymių rachitas, kalcio kiekis kraujyje sumažės. Pediatras turėtų nuspręsti, vaistų ir dozės naujagimiams poreikį. Įsitikinkite, kad jūs ir jūsų kūdikis gatvėje, ypač saulėtu oru. Tai leis išvengti trūkumo pasireiškimas vaikams vitaminų ir kalcio.

Taigi, vitaminas D3 būtina visiems, nuo naujagimių iki senyvo amžiaus žmonėms. Dalis šios medžiagos organizmas gauna tiesiog yra po saule, bet ir su trūkumą būtina ištaisyti mitybos ir papildomai imtis gydytojo paskirtus vaistus.

Dora Stankevičiūtė
About Dora Stankevičiūtė 212 Articles
Dora Stankevičiūtė yra 29-erių metų asmeninis treneris, turintis vandalizuojančių autobusų stotelių, lankančių galerijas ir dviračius. Ji yra įdomi ir drąsus, bet taip pat labai sadistinga ir šiek tiek savanaudiška.Ji yra Lietuvos. Ji pradėjo mokytis sporto mokslų koledže, bet niekada baigė kursą. Ji yra alergiška graikiniams riešutams.Fiziškai Maddisonas yra gana gera. Ji yra vidutinio aukščio su ruda oda, šviesūs plaukai ir juodos akys. Ji turi vieną ar du išskirtinius bruožus, įskaitant molą ant jos kairiojo skruosto ir asimetrinių ausų.Ji užaugo aukštesnėje klasėje. Ji buvo pakelta motinos, jos tėvas buvo paliktas, kai ji buvo jauna.Šiuo metu ji yra viena. Jos naujausia romantika buvo su laboratorijos asistentu Jax Allen Clark, kuris buvo 12 metų vyresnis už ją. Jaxas mirė 2014 metais. Straipsniai pranešė apie mirties priežastį: „gripas“Geriausias Maddisonas yra asmeninis treneris, pavadintas Brodie Kumar. Jie turi labai draugišką draugystę. Ji taip pat kabo su Stewart Adams ir Jaxon O'Ryan. Jie mėgsta kartu valgyti.